Emlak sektörüne özel, ücretsiz hizmet

kobipostasi

Türkiye?nin ve dünyanın 3 boyutlu tek sektörel rehber sitesi olan 3DLocationEarth.com, emlak sektörüne yönelik farklı bir uygulama sunuyor. 3DLocationEarth.com?a üye olan gayrimenkul danışmanları ve emlak firmaları; portföylerindeki kiralık veya satılık gayrimenkulleri harita üzerinde ücretsiz olarak bir arada sunabilecek. Bu sayede, hem yurt içi hem de yurt dışından yüz binlerce 3DLocationEarth.com kullanıcısı, Türkiye genelindeki kiralık&satılık gayrimenkulleri harita üzerinde toplu olarak görebilecek.

Konuyla ilgili açıklama yapan 3DLocationEarth.com yöneticisi Aybars Görpe, şu anda kiralık veya satılık portföylerin harita üzerindeki yerlerinde bir arada görülebildiği bir başka platform olmadığının altını çizdi. 3DLocationEarth.com?un bu uygulamasından daha önce yararlanmaya başlayan emlakçıların olduğunu söyleyen Görpe, ?Sistemi tamamen ücretiz hale getirerek, ülke genelindeki bütün emlakçıların sistemi kullanır hale gelmesini ve böylece uygulamanın bütün bölgelere yayılmasını sağlamayı hedefliyoruz? dedi. Uygulamadan yararlanmak için sadece siteye üye olmanın yeterli olduğunu belirten Görpe; ?Sisteme üye olan gayrimenkul danışmanları, portföylerindeki kiralık ve satılık gayrimenkulleri, Türkiye haritası üzerinde bulunduğu il, ilçe, mahalle, sokak ve cadde detayına kadar gerçek yerinde etiketleyerek, o portföyler ile ilgili fiyat, metrekare, bina yaşı ve diğer bütün bilgileri güncel halleriyle paylaşabilecekler? dedi.

Dileyen emlak firmaları özel portföylerini 3 boyutlu olarak da sergileyebilecek

Emlak firmaları ve gayirmenkul danışmanları, arzu ettikleri bazı özel portföylerini çok uygun maliyetlerle 3 boyutlu olarak modelletip, hem 3DLocationEarth.com hem de Google Earth üzerinden de sergileyebilecek. Böylece kiralık veya satılık gayrimenkul arayanlar, emlak firmasının 3 boyutlu olarak harita üzerindeki gerçek yerine konumlandırdığı portföyleri, Google Earth üzerinden, kısa sürede gezme ve her detayıyla inceleme fırsatına sahip olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Karel, eZuce ortaklığı ile tümleşik iletişim çözümleri sunacak

Türkiye’de 530 binin üzerinde kuruma yenilikçi iletişim teknolojisi ürünleri ile hizmet veren Karel, kurucu ortağı olduğu ABD?de yerleşik eZuce firması ile OEM anlaşması imzaladığını açıkladı.  Anlaşmaya göre Karel, eZuce’un openUC yazılımını dünya pazarları için geliştireceği tümleşik iletişim çözümlerine entegre edecek. Tümleşik İletişim, anında mesajlaşma (IM/chat), durum bilgisi, IP temelli ses […]

Subscribe US Now