Emel Sayınataç, Alpet’te Genel Müdür Yardımcısı oldu

admin

Altınbaş Holding’in akaryakıt dağıtım sektöründeki iştiraki Alpet Türkiye’de Mali İşler Genel Müdür Yardımcılığı görevine Emel Sayınataç atandı. Türkiye genelinde 400 istasyon ile faaliyet gösteren Alpet, istikrarlı büyümesine finans alanında 24 yıllık tecrübeye sahip Emel Sayınataç ile devam edecek.

Emel Sayınataç kimdir?

1993 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nü tamamlayan Emel Sayınataç, mezun olduktan sonra University of Reading’de Yoğun Risk Yönetimi Sertifika programını tamamladı. 2004’te ise The Institude of Internal Auditors’dan Onaylı İç Denetçi sertifikasını aldı. Profesyonel iş hayatına 1993’te Price Waterhouse Coopers’da Denetim Elemanı olarak başlayan Emel Sayınataç, sonrasında sırasıyla Finans Yatırım ve Egebank’da Bütçe ve Raporlama Müdürü olarak çalıştı. Ardından Taib Yatırımbank’da İç Denetim Müdürü olarak görev yapan, Emel Sayınataç, 2005 yılında Sabancı Grubu ‘na geçerek, Teknosa’da Finans Müdürü olarak çalışmaya başladı. 2013 yılında aynı grubun diğer bir iştiraki olan Kliksa.com‘da Finans Direktörü olarak görev yaptı. Yakın zamanda Altınbaş Grubu’na katılan Emel Sayınataç, Altınbaş Akaryakıt A.Ş.’de (Alpet) Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

“Beton yol ve bariyerlerle yol kaynaklı trafik kazalarını sıfıra indirmeyi hedefliyoruz”

Çimento Endüstrisi İşverenleri Sendikası (ÇEİS), Türk çimento sektörünün “Türkiye’nin güvenli geleceğini inşa etme” misyonuyla, Türkiye’yi sağlam yollar ve güvenli bariyerlerle buluşturmayı hedeflediğini açıkladı. Trafik kazalarının insan, araç ve yol faktöründen dolayı ortaya çıktığını belirten ÇEİS Yönetim Kurulu Başkanı Tufan Ünal, “TÜİK verilerine göre, 2015 yılında Türkiye’de, 183 bin 11 adet […]

Subscribe US Now

Betboo