El emeği sanat eserleri görücüye çıkıyor

admin

Bu yıl 20. yılını kutlayan Beylikdüzü Migros AVM, art arda devam ettiği etkinliklere bir yenisini daha ekledi. Yıllardır düzenlediği çeşitli organizasyonlarda misafirlerini ağırlayan Beylikdüzü Migros AVM, bu kez de Beylikdüzü Belediyesi El Sanatları Atölyesi öğrencilerinin yılsonu sergisine ev sahipliği yapacak.

Açılışı Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu yapacak

Beylikdüzü Belediyesi El Sanatları Atölyesi’nde Ressam ve El Sanatları eğitimcisi Mübeccel İmamoğlu’nun ve eğitimlerine katılan kursiyerlerin yeteneklerini ve tüm eserlerini ziyaretçilerin beğenisine sunacağı sergi 10 – 19 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek. 10 Mayıs Çarşamba günü Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun katılımıyla yapılacak olan açılış sonrası kursiyerler ve ziyaretçiler adına bir kokteyl düzenlenecek.

El emeği birçok eser sergilenecek

Beylikdüzü Migros AVM’nin giriş katında bulunan sergi ve etkinlik alanında 9 gün boyunca konuklarını ağırlayacak olan sergide öğrencilerin becerilerini konuşturduğu, el emeği eserler görücüye çıkacak. Bu eserler arasında çeşitli teknikler kullanılarak üretilen 3 boyutlu kabartmalı figürler, biblolar, birbirinden şık el yapımı süs eşyaları, tablolar, manzara resimleri, deri ve taş süslemeleri gibi özel çalışmalar sergilenecek.

Yıllardır Beylikdüzü Belediyesi bünyesinde el sanatları kursları veren Ressam ve El Sanatları eğitimcisi Mübeccel İmamoğlu, birçok farklı teknik kullanılarak hazırlanan eserleri görmek isteyen tüm sanatseverleri sergiye davet etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

NETAŞ ile TÜBİTAK BİLGEM, Siber Güvenlik için güçlerini birleştiriyor

Türkiye’nin lider dijital dönüşüm şirketi NETAŞ, 9-12 Mayıs tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 13’üncüsü gerçekleşen Uluslararası Savunma Sanayii Fuarına katılarak savunma sanayiine yönelik yenilikçi çözümlerini paylaştı. Fuar dâhilinde, 11 Mayıs Perşembe günü, NETAŞ CEO’su C. Müjdat Altay ve TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. A. Arif Ergin, iki şirket arasında […]

Subscribe US Now

Betboo Porno