Egzersiz deneyimini vücudunuza göre özelleştiren teknoloji: Life Fitness FS4

admin

Evinize kondüsyon cihazı alırken hem teknolojik olsun, hem de tasarımı konseptime uysun diyorsanız Life Fitness’ın düşük alan ihtiyacını mobilyadan esinlenen bir tasarımla birleştirerek tüm evleri tamamlayan bir cross-trainer cihazı olan Life Fitness FS4 tam size göre.  Sahip olduğu F-I-T System™ ile üç fonksiyonel egzersiz modu sunan, premium kalitedeki estetiği bünyesinde barındıran FS4, egzersiz deneyimini vücudunuza göre özelleştirme teknolojisine de sahip.

İŞLEVSEL TASARIM

Yenilikçi 3’ü 1 arada tasarımı, FS4’ün bir cross-trainer’dan daha fazlası olduğu anlamına geliyor. Bağlama noktaları sayesinde direnç bantları kullanılabilen FS4’ün her iki tarafında bulunan platformları da üst gövde egzersizlerine imkan veriyor.

KONFORU, VÜCUT TİPİNİZE GÖRE ÖZELLEŞTİRİR

Side-Drive™ sistemi, spor yaparken yumuşak, doğal hisli bir hareket yörüngesi sağlıyor. Genişletilmiş RangePedal™ tasarımı ve QuickGrip™ ergonomik gidonları, yine konforu sizin vücut tipinize göre özelleştiriyor.

GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİLERLE UYUMLU

Life Fitness’ın cross-trainer cihazı FS4, premium kalitedeki ekran konsolu, Bluetooth ve NFC bağlantıları sayesinde popüler uygulamalar ve giyilebilir teknolojilerle etkileşime geçiyor. Kablosuz bağlantı sayesinde yazılım güncellemeleri ve yeni egzersiz yüklemeleri mümkün oluyor, böylece egzersizler taze ve cazip kalıyor.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kayı Okulları'ndan 'şenlikli' tanıtım günü

“Doğa temelli öğrenme” yaklaşımıyla çocukların kendilerine, çevrelerine ve hayata dair yepyeni keşifler yapabildikleri bir okul ortamı sunan KAYI Okulları, sınav odaklı klasik eğitim anlayışının ötesine geçerek, akademik ve sosyal öğrenmeleri ayrılmaz bir bütünün parçası olarak kabul ediyor. Ömerli ormanı yanındaki 34 dönüm arazi üzerine kurulu, 20 dönüm açık aktivite alanıyla, […]

Subscribe US Now

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx