EĞLENCENİN BAŞKENTİ İSFANBUL TEMA PARK EMITT’TE

Bulunduğu bölgede lider konumda bulunan ve dünyanın en büyük dört turizm fuarından biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı – EMITT, bu yıl 30 Ocak-02 Şubat 2020 tarihleri arasında 24. Kez kapılarını ziyaretçilerine açıyor.

EĞLENCE SEKTÖRÜNE YÖN VEREN İSFANBUL TEMA PARK, 2020 YENİLİKLERİYLE EMITT’TE

Eğlence sektöründe gerçekleştirdikleri yeniliklerle ilgili olarak konuşan İsfanbul Tema Park Yönetici Direktörü Tankut Tonger “Dünyanın en büyük dört turizm fuarından biri olan EMITT, her yıl turizme yön verenleri ve heyecan verici seyahat fırsatlarından faydalanmak isteyen ziyaretçileri ağırlayarak, sektörün büyümesine ve gelişmesine doğrudan katkı sağlıyor. Biz de Gürsoy Grup çatısı altında yer alan Türkiye’nin ilk tema parkı İsfanbul Tema Park olarak, her sene olduğu gibi bu yıl da Emitt’te yerimizi alıyoruz. İstanbul’un eğlence turizmine katkı sağlayan bir marka olarak, turizmin kalbinin attığı bu önemli etkinlikte ziyaretçilerimizi ağırlayacağız.” şeklinde konuştu.

“2020 HEDEFİMİZ 1 MİLYON YABANCI TURİST”

2019’da özellikle yabancı ziyaretçiler açısından verimli bir yıl geçirdiklerini dile getiren Tonger, “İsfanbul Tema Park, Körfez ülkelerinden misafirlerin çok tercih ettiği bir merkez. 2019’da 500 bine yakın yabancı misafir ağırladık. 2020’de de hedefimiz bunu ikiye katlayarak 1 milyon kişiye ulaşmak. Bunun yanı sıra öğrenci gruplarını da ağırlıyoruz. Senede 100-150 bin öğrenci ziyaretçimiz oluyor. En büyük ve öncelikli hedef kitlemiz çocuklu aileler. ‘İsfanbul Resort’ adında bir çatı yapı kurma gayreti gösteriyoruz. İsfanbul’u alışveriş merkeziyle, tema parkıyla, otel yatırımı ile İstanbul’un turistik bir simgesi haline getirmek istiyoruz. Yabancı misafirlerin İstanbul’a gelmesi için bir sebep olmak istiyoruz. Bu yüzden turizm dünyası ile tatil ve eğlence arayanların buluştuğu EMITT’te yer alarak uluslararası sektör liderlerine ve misafirlerimize İsfanbul Tema Park’ı anlatıyoruz” dedi.

İsfanbul Tema Park, 30 Ocak- 02 Şubat 2020 tarihleri arasında Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT’te 7. Salon E 400 no.lu stantta ziyaretçiler ile buluşacak.

İsfanbul Hakkında:Eğlencenin başkenti” sloganı ile misafirlerine hizmet veren, İstanbul’un eğlence, alışveriş ve sosyalleşme merkezi olarak öne çıkan İsfanbul, yeni yatırımlar ve projeler ile gücünü artırarak ve yeni marka kimliği ile artık sadece Türkiye’nin değil, içinde bulunduğu coğrafyanın da eğlence, yaşam ve alışverişte en büyük adresi oldu. Türkiye’de bir Tema Park’ı, Avm, otel ve gösteri merkeziyle birleştiren ilk alışveriş, eğlence ve yaşam kompleksi olan İsfanbul, toplam 600 bin m2’lik bir alanda konumlanıyor ve hepsi birbirinden farklı mağaza cephelerine sahip benzersiz alışveriş merkezi mimarisiyle dikkat çekiyor. Klasik alışveriş merkezlerinden farklı olarak, içerisinde bulunan üç katlı açık ve kapalı alışveriş caddeleri ve nostaljik tramvayı ileİsfanbul Alışveriş Merkezi’nde 200’ü aşkın mağaza yer alıyor. Bowling ve en son teknoloji ile donatılmış sinema salonlarına sahip olan İsfanbul’un 8 bin araçlık otopark kapasitesi bulunuyor. Türkiye’nin ve dünyanın gözde eğlence merkezi İsfanbul içerisinde bulunan Tema Park ise misafirleri karşılayan masalsı şatosu ile 120 bin metrekarelik bir alanda konumlanıyor. 7’den 70’e ailece eğlence sunan, yetişkinlerin ve çocukların doyasıya eğlendiği İsfanbul Tema Park, 3 saniyede tam 110 kilometre hıza çıkan, dünyanın en iyi 4. Roller Coaster’ı “Nefeskesen”ve 20 milyon dolarlık yatırımla, özel olarak 4 bin metrekarelik bir alana kurulan “Fatih’in Rüyası” gibi 30’u aşkın ünitesi ile misafirlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor.Türkiye’nin en büyük açıkhava Led ekranına sahip, 10 bin kişilik dev gösteri sahnesindeki gösteriler ve konserler ile bitmeyen festival ortamı da İsfanbul’da misafirleri bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Teknolojinin Kadın Liderleri Ödülleri’ne başvurular başladı

Türkiye’de teknoloji alanında başarı hikâyeleri yaratan kadınları ortaya çıkarmak için Microsoft’un 2016 yılından beri hayata geçirdiği ‘Teknolojinin Kadın Liderleri’ yarışmasının 2020 yılı başvuruları başladı. Yarışmaya katılmak isteyen kadın girişimciler farklı kategorilerle 28 Şubat’a kadar internet sitesinden başvuru yapabilecek. Teknolojinin dünyayı geliştiren inovasyonlar üretmesinde cinsiyet eşitliğinin önemli bir rolü olduğuna inanan […]

Subscribe US Now