DYO Boya’dan renk yağmuru

admin

DYO Boya yine sektörde bir ilke imza attı. Yaşam alanlarımızı güzelleştirmek için doğadan ilham alan DYO, yepyeni bir ‘iç cephe boya kartelası’ hazırladı. ‘Renk Yağmuru’ adlı yeni kartela, 192 rengin bir araya gelmesiyle oluşuyor. Doğada karşımıza çıkan, duygularımıza hitap eden renklerDYO Renk Yağmuru Kartelası’ ile artık evlerimize taşınıyor.

Tüketicilerin tercihlerini kolaylaştırmayı amaçlayan DYO’nun ‘Renk Yağmuru Kartelası’ 8 farklı renk grubunu içeriyor. ‘Renk Damlası’ adını alan renk grupları; ‘mavi-turkuaz’, ‘yeşil-haki’, ‘kırmızı-magenta’, ‘mor-lila’, ‘turuncu-bakır’, ‘bej-kahve’, ‘gri-beyaz’, ‘sarı-hardal’dan oluşuyor.

Tüketiciye zengin renk seçimi sunarak, hayallerinin gerçekleşmesini sağlayan DYO’nun her bir Renk Damlası’nda da 24 farklı renk tonu bulunuyor. Doğanın renklerini yaşam alanlarına taşıyan DYO’nun ‘Renk Yağmuru’ ile “İşte istediğim gerçek deniz mavisi”, “Hayalimdeki lavanta rengi buydu”, “Sanki rüyamdaki kumsal gibi” diyeceksiniz.

HAYALLER RENK PINARINDA HAYAT BULUYOR

Seçtiğiniz renklerle, DYO Renk Pınarı bayilerinde buluşacaksınız. Renk Pınarı sistemi ile farklı renklerden yaratacağınız kombinasyonlarla, kendi tarzınızı ortaya koyabileceksiniz. Yaşam alanlarınızda doğanın büyüleyici atmosferini yaratmak için bu tonlardan birini seçin, hayallerinizi renklendirelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İstanbul Akvaryum’dan Anneler Günü’ne Özel Kampanya

Annesini sualtı dünyasının eşsiz güzelliği ile tanıştırmak isteyen çocukları özel bir deneyime çağıran İstanbul Akvaryum, sunduğu konsantre dünya turu, 17 tema ve 1 adet yağmur ormanıyla benzersiz bir gün sunuyor. Dünyanın en büyük tematik akvaryumu, Türkiye’nin ise en büyük akvaryumu olan İstanbul Akvaryum, tüm aileleri Anneler Günü’nde farklı dünyaları keşfetmeye […]

Subscribe US Now

Betboo