Dünyanın en ünlü dansçıları İstanbul’a geliyor

Dünyanın en ünlü dansçıları İstanbul Uluslararası Dans Festivali için İstanbul’a geliyor. JCI (Junior Camber İnternational Kadıköy), IMU Dance Company, Ay’dan Mice, Social Cookies ve Aforizma işbirliği ile, 10 ? 16 Ekim 2011 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan İstanbul Uluslararası Dans Festivali süresince sayısız etkinlik düzenlenecek.

Dünya Salsa Şampiyonu Magna Copal, Dünya Salsa Eski Şampiyonu Luiz Vazquez & Melissa Fernandez, Dünyanın en iyi Salsa dansçısı Frankie Martinez, Adolfo & Carla, Cobo Brothers, Kaytee & Laura’nın da aralarında bulunduğu dünyanın en ünlü dançları 10 ? 16 Ekim 2011 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan İstanbul Uluslararası Dans Festivali’ne katılmak üzere İstanbul’a geliyor.

Dünyaca tanınmış dansçılar İstanbul Uluslararası Dans Festivali boyunca birbirinden özel ve inanılmaz 50 gösteri sergileyecekler.  Festival süresince 7 gün boyunca ‘Yeni Başlayanlar’ için Salsa, Bachata, Reggaeton, Tango, Vals, Hip Hop, Jazz Dance, Rock in Roll, Belly Dance alanlarında 76 workshop düzenlenecek. Cuma, Cumartesi ve Pazar günü İstanbul Uluslararası Dans Festivali kapsamında Salsa, Bachata, Latin, Hip hop, R&B, Pop, Rock, Techno, Underground, Türkçe müzik eşliğinde partiler düzenlenecek.

Festival ana programı öncesinde ise Pazartesi ? Cuma günleri arasında canlı Latin müziği eşliğinde Salsa partisi, 80’ler partisi, Boğaz Turu partisi ve açılış partisi gerçekleştirilecek.  İstanbul Uluslararası Dans Festivali’ne damgasını vuracak gösterilerinden biri de Dünyanın en iyi Salsa dansçısı olarak kabul edilen Frankie Martinez’in 1 saatlik özel gösterisi olacak.

Tümdansseverler 10 ? 16 Ekim 2011 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan İstanbul Uluslararası Dans Festivali’ne davetlidir.

2 thoughts on “Dünyanın en ünlü dansçıları İstanbul’a geliyor

  1. Ben şahsen o dans festivaline gitmiş bulunmaktayım… Dans sever insanlar ve müziğe yatkın herkesin bulunması gereken bir ortamdı. Tek kelime mükemmeldi, müthiş figürler mükemmel oyuncular ve kendinizi seyrederken unutabileceğiniz düzenler… Yok böyle bir şey. Gitmeyen çok şey kaybetmiştir…

  2. Sosyal latin dansları ile ilgili büyük gelişmelerin olduğu belli. Ülkemizde yapılması da Türkiye için önemli bir yer almakta. Dünya ülkeleri arasında tanınma olasılığının yükseldiği anlamına geliyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

MÜSİAD heyeti İran?dan iş bağlantıları ile döndü

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (MÜSİAD) 24 ? 27 Haziran 2011 tarihlerinde gerçekleştirdiği İran İş Gezisi’nde, MÜSİAD üyesi işadamları, inşaat, turizm, makine ve gıda sektörlerinde önemli iş bağlantıları yapıp, çeşitli yatırım protokolleri imzaladılar. İran?ın Kapadokyası’na 20 milyon dolarlık turizm tesisi İran?ın Kendovan şehrinde bulunan Kapadokya benzeri bölgeye 20 milyon dolarlık […]

Subscribe US Now

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx