DÜNYA MUTFAKLARINI BİR ARAYA GETİREN FOOD HALL 1 ARALIKTA KAPILARINI NARMANLI HAN’DA AÇIYOR

admin

Food Hall; “her tadı hissetmek “misyonu ile dünyanın buluşma noktasında, İstanbullulara, en iyi sokak lezzetlerini ve kültürlerini buluşturmak için İstanbul’un ikonik tarihi yapısı Narmanlı Han’da hayat buluyor.

İlk kez 2014 yılında Amsterdam’da farklı dünya lezzetlerini deneyimletmek için kapılarını açan Food Hall, bu sefer İstanbul’da ejderhaların size sarılacağı Asian Town, şeker hastalığınızı unutturacak Creps and Waffle , tek bir dilimi ile İtalyanca konuşturacak Cristino’s Oven Pizza, ayılmak değil tadını çıkarmak için sunduğu en lezzetli kahveleriyle Mickey Browns Coffee, New York dolu menüsü ile N.Y Street Food, vazgeçilmez klasik makarna ile Pastaway, kendi lezzetimiz kebap ile Rolling Kebab ve en sağlıklı lezzet The Salad Bar’ı Food Hall çatısı altında bir araya getiriyor.

Yeme-içme alışkanlıklarınızı değiştirecek ikonik konsepti ile Food Hall İstanbul İstiklal Caddesi Narmanlı Han’da unutamayacağınız bir lezzet yolculuğuna sizleri bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

NERMİN HANIM ZEYTİNLİĞİ'NDEN 15 MİLYON TL'LİK YENİ YATIRIM

Telekom sektöründe uzun yıllar yöneticilik yaptıktan sonra “Ovilo” markasıyla 2012 yılında butik zeytinyağı üretimine adım atan mühendis Nermin Gelbal Gökduman’ın kendi adıyla kurduğu Nermin Hanım Zeytinliği, 15 milyon TL’lik yeni yatırıma imza attı. Yeni yatırımla zeytinyağı üretim kapasitesi yüzde 100 artarken, istihdam sayısı da yükseldi. Ayrıca Tadım Atölyesi Projesi’ne de […]

Subscribe US Now

Betboo