DOMOTEX Turkey, halı üreticilerini halının merkezi Gaziantep’te buluşturuyor

kobipostasi

Türkiye, Belçika, Çin, Danimarka, Hindistan, Endozenya, İran, Ürdün, Rusya ve Özbekistan’dan toplam 203 firma 21.509 m2 alanda en yeni ürünlerini sergileyecek. Fuar, bir kez daha makina halısı sektörünün Avrasya’daki en önemli buluşması olarak öne çıkacak. Makine halılarının yanı sıra; el-dokuma halıları, kilim, tekstil yer döşemeleri, elastik yer döşemeleri, laminant, ahşap ve parkeler de fuar boyunca sergilenen ürünler arasında yer alacak.

Uluslararası alım heyetleri ağırlanacak!

Halının merkezi Gaziantep’te gerçekleşecek olan fuar, katılımcı firmalara Türkiye ve Ortadoğu’da yeni iş bağlantıları için önemli fırsatlar sağlayacak. DOMOTEX Turkey, firmaları doğru alıcılarla buluşturarak sektörün ticaret hacminde kayda değer bir artış sağlanmasını hedefliyor.

DOMOTEX Turkey, Ekonomi Bakanlığı desteği ile düzenlenen Uluslararası Alım Heyeti Programı kapsamında bu yıl ilk kez, Arnavutluk, Bulgaristan, Irak, İsrail, Ürdün, Tunus ve Özbekistan’dan satın almacıları ağırlayacak. Bunun yanı sıra, Türkiye’nin alım gücü, sektör dernek ve birlikleri ile birlikte organize edilen Anadolu Delegasyonları programı kapsamında yansıtılacak. Domotex Turkey yalızca sektör profesyonellerini değil mimar, endüstriyel tasarımcı, mobilya üreticisi, yatırımcı, otel, AVM yetkilileri gibi çeşitl sektörlerden kararvericileri de ağırlayacak.

DOMOTEX Turkey 22-24 Mayıs tarihleri arasında 18:30’a kadar, 25 Mayıs tarihinde ise 17:30’a kadar ziyaret edilebilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Türkiye'nin en çok sevilen festivali başlıyor

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı destekleri ve TÜRSAK Vakfı’nın işbirliğiyle bu yıl 14. yaşına giren Çocuk Filmleri Festivali, 24 Mayıs – 6 Haziran arasında “Çünkü hayaller uçar, sınır tanımaz” sloganıyla yola çıkıyor. Çocukların sinemayla tanışmasını sağlayarak sinema kültürü edinmelerinde ve erken yaşta sanatsal üretim denemelerinde yol gösterici bir rol oynayan […]

Subscribe US Now

Betboo