Doğtaş Kelebek Mobilya en başarılı ihracatçılar arasında!

admin

10 Mayıs’ta Büyük Kulüp’te düzenlenen törende, Doğtaş Kelebek CEO’su Ersin Serbes’e mobilya sektörünün 2016 yılı başarılı ihracatçısı ödülünü Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükelçi takdim etti.

Türk mobilya sektörünün öncü firmalarından Doğtaş Kelebek, her geçen yıl büyüyen, dinamik ve yenilikçi yapısıyla dikkat çekiyor. Global pazardaki konumu gittikçe güçlenen Doğtaş Kelebek, ihracata yönelik çalışmalarına da hız kesmeden devam ediyor. 2017’de yüzde 50 büyüme hedefleyen firma, yüzde 10 civarında olan yurtdışı payını da yılsonunda yüzde 15’e çıkarmak istiyor.

Ödülle ilgili açıklama yapan Doğtaş Kelebek CEO’su Ersin Serbes; “Ustalıkla tasarladığımız ürünlerimizi, yurtdışındaki yatırımlarımızı ve yaygınlığımızı artırarak, uluslararası pazarlara tanıtma gayreti içerisindeyiz. Bu yılki ihracat hedeflerimiz de yüksek. Yeni pazarlara açılarak; dünyada yayılmaya, Doğtaş ve Kelebek gibi iki değerli markamızı uluslararası arenada daha fazla duyurmaya çalışacağız. Şu anda yurtdışında 32 ülkeye aktif ihracat gerçekleştiren ve yurtdışında 50 satış noktası bulunan bir firmayız. Geçtiğimiz ay Çin’de katıldığımız fuarda, Pekin merkezli bir firmayla prensipte anlaştık ve 4 yıllık iş planı ile pazara giriş stratejimizi belirledik. Deniz aşırı ülkelerin markalarımıza yoğun ilgisi var. Yaptığımız işbirlikleriyle Türkiye’nin prestijli mobilya şirketi olma yolunda yine büyük adımlar atmak istiyoruz. Türkiye’nin başarılı ihracatçıları arasında yer alarak ödüle layık görüldüğümüz için bir kez daha gurur duyduk. Ödüller başarılarımızı pekiştiriyor. Bu motivasyonla çalışmalarımıza hızla devam edeceğiz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Türkiye’nin En Gözde Marka Şehirler Zirvesi bugün yapıldı

Bu yıl ikincisi yapılan Proje İstanbul 2. Marka Şehirler Zirvesinde, sosyo, ekonomik, çevresel ve kültürel tüm kaynakların verimli ve sürdürülebilir yönetimi, şehirleri şehir yapan insani ve sosyal açıdan yaşam kalitesini artırmaya yönelik evrensel ortak değerler ele alındı. Zirvede Önemli İsimler Söz Aldı…                                     İNDER Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım konuşma yaptığı zirvede, […]

Subscribe US Now

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx