Doğaya saygı temalı Timberland erkek koleksiyonunda inovasyon, konfor ve farklı stiller bir arada

admin

Timberland’in Sonbahar – Kış 2019 Erkek giyim ve aksesuar koleksiyonunda  moda yine güçlü inovasyon ve teknik özelliklerle buluşuyor. Yüksek performanslı ve her ortamda konfor vadeden parçalar, markanın  ‘Doğa’nın Kahramanlara İhtiyacı Var’ temasıyla da buluşarak gezegenimizin yardımına koşuyor.

Geçiş mevsimlerine ve soğuk havalara karşı koruma sağlayan dış giyim ürünleri rüzgar ve  yağmur için olduğu kadar sert soğuklara karşı  da dayanaklı.

Geri dönüştürülmüş  ve çevre dostu malzemeler tüm hava koşullarına karşı yalıtım sunarken, hijyenik ve hipoalerjenik materyaller içeren tasarımlar, nefes alabilme ve makinede rahatça yıkanabilme  özelliklerine sahip .

Bilinçli inovasyon koleksiyonu olarak adlandırılan şık ve modern tasarımlara, ergonomik özellikler ve su geçirmez ayrıntılar eşlik ediyor. Ve ortaya hafif, yüzde 100 sürdürülebilir ve kusursuz yalıtım sunan bir koleksiyon çıkıyor.

Dış giyimde tercih edilen çevre dostu malzemeler, doğal tüylere kıyasla daha fazla rahatlık, daha iyi ısıtma ve genel olarak daha yüksek performans sağlıyor.

Timberland’in  yeni sezon erkek tekstil ve aksesuar koleksiyonu en zorlu hava şartlarına da uyumlu. ‘Doğaya Saygı’ koleksiyonundaki tüm ürünler modern ve şık görünümleri kadar ergonomik özellikleri, su geçirmez yüzeyleri ve son teknolojiyle üretilmiş sentetik ve farklı sıcaklıklara adapte olabilen çevre dostu izolasyon metotlarıyla ayrışıyor.

Timberland’in Heritage koleksiyonu cesur şehirli erkeğin aradığı estetik stile sahip!

Doğadan ve sürdürülebilirlikten ilham alan Heritage koleksiyonunda dinamik ekoseler, doğa dostu dayanıklı kumaştan ceketler var. “Do Good” kapsül koleksiyonunda yer alan ceketlerde ise %100 geri dönüştürülmüş kumaşlar, dayanıklı su geçirmez yüzeyler ön planda sahip.

Klasiklere ise “modern şık” bir yorum katılıyor. Bu koleksiyon bir çok mevsime kolayca uyum sağlayabilen yumuşak ve ultra esnek kumaşlarla  ekstra konfor sunuyor.

Timberland Archive kapsül koleksiyonu 90’ların Retro tarzından ilham alıyor.

Bol kesimler ve büyük logolarla dikkat çeken bu tarzda renkler daha  yumuşak. Genç erkeklere ithaf edilen bu koleksiyon, 90’ların şehirli tarzını ve rahatlığını tekrar gün yüzüne çıkarıyor. Archive koleksiyonundaki modeller de Timberland’in hafiflik ve su geçirmezlik gibi teknik özellikleri göze çarpıyor. Dinamik renkler farklı kombinlere uyum sağlarken, kamuflaj baskı ve logolar sweatshirtler de öne çıkıyor.

Timberland yeni sezon erkek tshirtleri 169 – 199 TL, kazaklar 499 TL– 599 TL, sweatshirtler 399 TL – 599 TL, gömlekler 399 TL – 649 TL, pantolonlar 449 TL – 599 TL, yelekler 599 TL – 1.399 TL, polarlar 699 TL, ceketler ve montlar ise 799 TL – 2.699 TL arasında değişen fiyatlarla mağazalarda ve anlaşmalı online alışveriş sitelerde yerini aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Elektriği devletten alma dönemi bitti

Türkiye’de 2001 yılından beri elektrik tedarikçisi değiştirilebiliyor. Başlarda fabrikalar gibi elektrik harcaması çok yüksek olan tüketiciler değiştirebilirken fatura alt limit gittikçe düşürüldü ve 2013 yılı itibariyle ev kullanımı için de tedarikçi değiştirilebilir hale geldi. Aynı yıl tüm elektrik dağıtım şirketlerinin de özelleştirilmesinin tamamlanmasıyla sektörde serbestleşme tamamlandı. Böylelikle tüketicilerin tamamı Avrupa […]

Subscribe US Now