Doğa engel tanımaz

admin

Doğa engel tanımaz

The North Face® baharı karşıladığı bu aylarda, kullanıcılarına içlerindeki kâşifi serbest bırakmaları için cesaretlendiriyor. Yeni sezonda tutkunlarının karşısına yepyeni bir ürünle çıkan marka, Apex Flex’i gururla sporcuların beğenisine sunuyor. Su geçirmeyen ceketler Gore-Tex® teknolojisi sayesinde yağmurlu hava koşullarında %100 koruma sağlıyor. Yumuşak dokusuyla kullanım kolaylığı oluşturan ürün nefes alabilir özelliğiyle de terlemeyi minimumda tutuyor. Su geçirmez esnek Gore-Tex® kumaş pamuklu iç astar ve kapüşonla birleşince hava koşulları ne olursa olsun mükemmel bir koruma sağlıyor.

Markanın EMEA ürün sorumlusu Darren Cookson’a göre The North Face bu yeni ürünle yalnızca bir yağmurluk üretmedi; dış giyimde yepyeni bir kategori oluşturdu. Cookson “Diğer sporcular ani değişen hava koşullarında sığınacak bir yer ararken, siz Apex Flex GTX® ceketlerle hep daha ileri gideceksiniz” diyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siirt Türk Telekom Özel Eğitim Okulu öğrencilerinden Engelliler Haftası’na özel sergi

Siirt Türk Telekom Özel Eğitim Okulu’nda eğitim gören işitme, görme ve zihinsel engelli öğrenciler, 10 – 16 Mayıs Engelliler Haftası’na özel olarak düzenlenen sergide, yeteneklerini sergilediler. Okulun mesleki eğitim bölümünde okuyan 46 özel eğitim öğrencisinin, 8 ayda hazırladığı; ahşap boyama süs eşyaları, takılar, mutfak eşyaları ve süs yastıkları ziyaretçiler tarafından […]

Subscribe US Now

Betboo