Dijital Kolej açıldı!

admin

Covid-19 nedeniyle yüzyüze eğitime ara verdiğimiz bu günlerde tüm veliler çocuklarının eğitim öğretiminin sekteye uğramaması için çaba sarf ediyor. Öğrencileri kaliteli bir eğitime ulaştırma amacıyla kurulan Dijital Kolej de öğrencilerin bu zorlu uzaktan eğitim sürecini en verimli şekilde geçirmesine destek olacak.

Eğitimi destekliyor

Dijital Kolej, 5. sınıftan 12. sınıfa kadar canlı sınıf dersleri, online içerikler, ödevler ve haftalık veli bilgilendirme raporları ile Covid-19 süresince MEB kaynakları ile EBA üzerinden uzaktan devam edecek eğitim öğretimi destekleyici bir hizmet sağlayıcı.

Uzman isimler yol gösterdi

Türkiye’nin ilk ve tek teknoloji odaklı koleji Tink, Teknoloji ve İnsan Kolejleri’nin kurucusu Zeynep Dereli’nin liderliğinde, Ferruh Gürtaş’ın yönetiminde kurulan Dijital Kolej’in aynı zamanda dünyanın en kıymetli eğitim liderlerinden oluşan bir danışma kurulu bulunuyor. Prof. Üstün Ergüder, Vikas Pota ve Prof. Paris de L’Etraz eğitim pedagojisi konusunda uzmanlıkları ile Dijital Kolej ekibine yol gösteriyor.

Velilere rapor gönderiliyor

Dijital Kolej’de Ortaokulda Temel ve Teknoloji Eğitim Paketleri, Lisede ise Sayısal, Sözel ve Teknoloji Eğitim Paketleri seçenekleri bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

YILDIZ TEKNOPARK AKADEMİSYEN GİRİŞİMCİLERİN DE İLK TERCİHİ OLUYOR

Türkiye’nin en büyük kuluçka merkezi olan Yıldız Teknopark Kuluçka Merkezi, sadece akademik girişimcilere özel akademik kuluçka programı ile fark yaratıyor. Bugün teknopark bünyesinde 43 üniversiteden toplam 90 akademisyen girişimcinin kurduğu 72 şirket olduğunu söyleyen Teknopark Genel Müdürü Prof.Dr. Mesut Güner, “Akademisyen girişimcileri yeni ticari değerler üretmek için Yıldız Teknopark’a davet […]

Subscribe US Now

Betboo