Dijital dünyada uzmanlaştıran tematik eğitim paketleri SHERPA Blog’da

KOBİ Postası

SHERPA Blog, dijital dünyada profesyonelleşmek ve dijital varlıklarını kullanılabilirlik odağında geliştirmek isteyenler için e-Ticaret, Girişimcilik, Kullanıcı Deneyimi, SEO ve Google Analytics konularında yayınladığı video eğitimler ve webinarlardan oluşan eğitimleri, tematik paketler halinde derledi.

SHERPA Blog’un 16 bini aşkın okuru tarafından bir süredir beklenen eğitim paketleri, SHERPA Blog okurlarına ilgilendikleri alanlarda tüm eğitimleri indirimli olarak edinme fırsatı sunuyor.

Tasarım odaklı düşünme, edebiyat, sanat, müzik, bilim, mühendislik, satış ve pazarlama dahil olmak üzere hayatın her alanında uygulanıyor… Tasarım ve teknoloji ile değişim yaratmak isteyenlerin bilgi kaynağı SHERPA Blog’un hazırladığı video eğitimlerden ve webinarlardan oluşan indirimli eğitim paketleri, bilgi ve deneyimini artırmak isteyen tüm bireysel kullanıcılara ve kurum içi bilgi seviyesini artırmayı hedefleyen tüm şirketlere fayda sağlayacak.

SHERPA Blog’un video eğitimleri ve webinarları, markaların kullanıcılarıyla empati kurmasının yanı sıra, kullanıcı odaklı, yenilikçi ve yaratıcı çözümler üretme becerilerini tasarım odaklı düşünme ile geliştirmelerine katkıda bulunacak.

Alanında tanınmış uzman profesyoneller ve eğitmenler tarafından verilen e-Ticaret, Girişimcilik, UX/UI, SEO ve Google Analytics eğitimlerinden bugüne dek binden fazla kişi faydalandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Türkiye'nin Dijital Geleceğinin Güvencesi Yeni Yatırımlar ve Becerilerin Geliştirilmesi

Cisco’nun ev sahipliği yaptığı sektörel buluşmada, ağ altyapısını geliştirmenin ve dijital yetkinlik eğitimlerini artırmanın, Türkiye’nin dijital yol haritasını hızlandırmadaki önemi vurgulandı CİSCO ev sahipliğinde düzenlenen, “Bağlı Bir Gelecek Yaratmak: Türkiye’nin Dijital Gündemini Hızlandırmak için Yatırım Yapmak ve Becerileri Geliştirmek” başlıklı sanal panelde sektör liderleri, pandemiden çıkarılan dersleri ve Türkiye’nin mevcut […]

Subscribe US Now