Dijital bankacılığa yeni bir soluk geliyor

admin

GlassHouse, açık bankacılık sektöründe ihtiyaç duyulan altyapı ve veri güvenliği konularına öncülük edecek.

Türkiye’nin öncü hibrit bulut servis sağlayıcısı GlassHouse, açık bankacılık çözümleri alanında faaliyet gösteren Türkiye’nin en yeni girişimi BirAPI ile iş birliği gerçekleştirdi. Bulut teknolojileri üzerinden alt yapı desteği ve veri güvenliği kapsamında yapılan iş birliği BirAPI’ye, zaman ve nakit tasarrufu sağlayacak.

Türkiye’nin öncü hibrit bulut servis sağlayıcısı GlassHouse, dijital bankacılığa yeni bir soluk getirecek Türkiye’nin açık bankacılık girişimi olan BirAPI’ye, bulut teknolojileri üzerinden alt yapı desteği verecek. İş birliği ile birlikte, BirAPI’nin tüm verileri bulut altyapısı üzerinden desteklenerek, güvenlik ve veri kayıpları gibi risklerin önüne geçilecek. BirAPI, finans kuruluşlarına Ödeme Hizmetleri Direktifleri 2 (PSD2) uyumu kapsamında ülkemiz Açık Bankacılık ekosistemini hızlandırmayı hedefliyor. Bununla birlikte BirAPI, Açık Rıza Yönetimi, Geliştirici Portalı (kum havuzu), API Kapısı, Tüm Hesaplar Bir Arada ve Kişisel Bütçe Yönetim Aracıkonularında çözümler sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Logitech Swytch ile herhangi bir toplantı odasından istediğiniz toplantıya katılabilirsiniz

Kolay kullanımı ve toplantı odaları ile uyumlu tasarımı ile istediğiniz toplantı yazılımına hükmetmek artık daha kolay. Günümüz iş yaşamının önemli bir parçası olan görüntülü toplantılar Logitech’in kolay kurulumlu, kullanışlı ve zarif çözümleriyle artık daha kolay hale geliyor. Logitech, dizüstü bilgisayarlar ile herhangi bir platformdan görüntülü toplantıya katılmak veya toplantıya ev […]

Subscribe US Now

Betboo