Desteğin Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda yüzde 20 indirim kampanyası

admin

NN Hayat ve Emeklilik, “Desteğin Bizden Sağlığını Korumak Senden” diyerek ‘Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ kampanyası başlatıyor. NN Hayat ve Emeklilik’ten ilk defa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırmak isteyen 45 yaş ve altındaki herkes, ‘Yatarak Tedavi Teminatlı’ veya ‘Yatarak ve Ayakta Tedavi Teminatlı’ ürünlerde yüzde 20 indirim avantajına sahip olacak.

Dünyanın en köklü sigorta ve yatırım yönetimi şirketlerinden NN Group bünyesinde faaliyet gösteren NN Hayat ve Emeklilik, sağlık sektöründe yatırımlarına devam ediyor. Aralık 2018’de sunmaya başladığı ‘Desteğin Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda hizmet ağını genişleten NN Hayat ve Emeklilik, herkes sağlık imkânlarından dilediğince faydalanabilsin diye büyük bir kampanyaya imza atıyor.

NN Hayat ve Emeklilik, Desteğin Bizden Ferdi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sahibi olmak isteyenler için, 13 Mart 2020’ye kadar ‘Yatarak Tedavi Teminatlı’ ve ‘Yatarak ve Ayakta Tedavi Teminatlı’ ürünlerde yüzde 20 indirim sunuyor.NN Hayat ve Emeklilik’ten ilk defa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sahibi olacak 45 yaş ve altındaki herkes indirimden faydalanabilecek. Başka bir kurumda Tamamlayıcı Sağlık Sigorta’sına sahip olup NN Hayat ve Emeklilik’e geçiş yapanlar da indirim kampanyasından yararlanabilecek.

Desteğin Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile SGK kapsamında en geniş hastane ağı ile SGK anlaşmalı sağlık kuruluşlarında hizmet veriliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

ADIDAS KOŞU ARAŞTIRMASIYLA “HIZLI”YI YENİDEN TANIMLIYOR VE HERKESİ DAHA HIZLI’SINI KEŞFETMEYE ÇAĞIRIYOR

Kendimizi İyi Hissetmek için Koşuyoruz adidas “…’dan Daha Hızlı” kampanyasının lansmanı için dünya çapında 6000 koşucunun katıldığı yeni bir koşu trend araştırmasına imza attı. Araştırmaya göre koşucuların %87’si kişisel dönüşüm ve iyileşme odaklı koşuyor. Kampanya sporla kendilerinin daha iyi bir versiyonuna ulaşan, kişisel dönüşüm yaşayan isimlerin hikayelerine de odaklanıyor.adidas, koşucuları […]

Subscribe US Now

Betboo