DenizYatırım’a ‘Özel Sektör Borçlanma Aracı İhracına Aracılık Lideri’ Ödülü

admin

DenizYatırım, bu yıl beşincisi düzenlenen TSPB Sermaye Piyasaları Ödülleri kapsamında, ‘Kurumsal Finansman İşlemleri’ kategorisinde ‘Özel Sektör Borçlanma Aracı İhracına Aracılık Lideri -2019’ ödülüne layık görüldü.

DenizBank Yatırım Hizmetleri Grubu bünyesinde faaliyetlerini sürdüren; halka arzlar, borçlanma aracı ihraçları ile şirket birleşmeleri ve satın almaları konularında önemli projelere imza atan DenizYatırım, sektörün prestijli organizasyonlarında takdir toplamaya devam ediyor.

Bu yıl beşincisi gerçekleştirilen TSPB Sermaye Piyasaları Ödülleri 3 Eylül 2020 tarihinde düzenlenen törenle sahiplerini buldu. DenizYatırım, borçlanma aracı ihraçlarında dağıtım kanalının gücüyle ‘Kurumsal Finansman İşlemleri’ kategorisi ‘Özel Sektör Borçlanma Aracı İhracına Aracılık Lideri -2019’ dalında ödülün sahibi oldu.

“Ödüllerin verdiği motivasyonla geleceğe daha güçlü ilerliyoruz”

Deniz Yatırım Genel Müdürü Melih Akosman ihraç edilen finansman bonosu ve tahvillerden oluşan borçlanma araçlarının özel sektör tarafından son on yılda banka kredilerine alternatif fon kaynağı olarak artan biçimde kullanıldığına dikkat çekerken, DenizYatırım olarak bu araçları en etkin kullanan kurum olma özellikleriyle sektörde farklılaştıklarını söyledi. Akosman şöyle devam etti; “Özel bankacılık, fon yönetimi ve yatırım faaliyetlerini tek çatı altında toplamanın yarattığı sinerjinin güçlü rüzgarını arkamıza alarak, tüm yatırım hizmetlerinde olduğu gibi özel sektör borçlanma araçları piyasasında da en etkin kurumlardan biri haline geldik. Çalışmalarımızın sektörün saygın platformlarınca ödüllendirilmesi ailemizi gururlandırıyor. Sermaye piyasalarındaki birikimimiz ve alanında deneyimli çalışan kadromuzla pandemi koşullarında aynı kalitede hizmet vermeyi sürdüreceğiz”.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

HotelRunner stratejik bir hamleyle RateFor’u satın aldı

Turizm sektörünün lider satış yönetim platformu ve dijital kontrat ağı HotelRunner, büyümesini devam ettirerek otel fiyat karşılaştırma platformu RateFor’u satın aldı Konaklama tesisleri ve acentelere yönelik inovatif teknoloji çözümleri sunan HotelRunner sürekli olarak teknolojik alt yapısını güçlendirerek, Türkiye’de ve dünyada önde gelen satış kanalları ile stratejik iş birlikleri kurarak ve […]

Subscribe US Now

Betboo