Dell Technologies Forum 2020 3 Mart’ta İstanbul’da

admin

2030 yılına doğru hızla ilerlerken inovasyon ile ortaya çıkacak ekonomik ve sosyal dönüşümün değerlendirileceği etkinliğe geri sayım başladı

Dell Technologies Forum 2020, 3 Mart’ta Intel ve Microsoft’un küresel desteği ile İstanbul’da BT profesyonelleri ile buluşuyor. Dönüşümü gerçek kılmak için uçtan uca çözüm sağlayan Dell Technologies, yenilediği 2030 hedefleriyle dünyanın gelişimine katkı sağlamaya devam ediyor.

Dell Technologies çatısı altındaki 7 teknoloji şirketinin sağladığı gücü aynı anda deneyimlemeye imkan tanıyan Dell Technologies Forum, tüm BT profesyonellerinin iletişimi kurması, konunun uzmanı kişilerle tartışması ve dönüşümü nasıl gerçeğe dönüştürebileceğini keşfetmelerine fırsat veriyor.

2030 yılına doğru dönüşüm

İnsanlığa yönelik inovasyonlara yatırım yapan Dell Technologies, bu gelişimin nasıl gerçekleştiğini, 2030 yılına doğru ilerlerken hangi teknolojilerin rehberlik edeceğini bu etkinlikle açıklıyor. Nesnelerin internetinden yapay zeka ve bulut bilişime kadar dünyadaki dönüşümün inovasyonda ne gibi değişiklikler yarattığının anlatılacağı etkinlikte, dönüşümün sosyal etkisi de masaya yatırılacak.

Sürdürülebilirlik, ayrımcılığın önüne geçilmesi, eğitim, sağlık ve ekonomik fırsatlar sayesinde temel ihtiyaçların karşılanması ile dönüşen hayatlar ve etik ile gizlilik kapsamında kişiler verilerin geleceği üzerinde durulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

OPPO, MİLYONLARCA İZLEYİCİNİN MERAKLA BEKLEDİĞİ “SURVIVOR 2020” YARIŞMASININ ANA SPONSORU OLDU

Dünyaca ünlü akıllı telefon markası OPPO, yeni dönemde “Ünlüler – Gönüllüler” formatıyla ekrana gelecek “Survivor 2020” yarışmasına ana sponsor oldu. Son dönemde özellikle kamera teknolojileri ile dikkat çeken ve en çok tercih edilen akıllı telefon markalarından biri haline gelen OPPO, yaptığı reklam kampanyalarının ardından sponsorluk çalışmalarına da hızlı başladı. OPPO, […]

Subscribe US Now

Betboo