Dell Alienware ile oyun keyfi

admin

Dell, Sömestr tatiline keyif katmak isteyenler için Alienware oyun bilgisayarlarını farklı versiyonları ile Avrupa’nın 1 numaralı elektronik market zinciri Media Markt’ta satışa sunuyor. Dell’in PC oyun sektöründeki uzmanlığının bir yansıması olan Alienware 17, sahip olduğu olağanüstü grafik kartı ve büyük ekranıyla performans tutkunu oyunseverlerin tercihi oluyor. Media Markt’ın internet sitesi üzerinden ya da Beylikdüzü ve Ümraniye mağazalarından satın alınabilecek Alienware 17 bilgisayarlar her seviyeden oyuncular için vites yükseltecek bir alternatif.

Alienware 17 ile benzersiz oyun performansı

Alienware 17 dizüstü bilgisayarlarda; maksimum CPU performansına çıkmak için sürekli olarak sıcaklık eşik değerlerini takip eden, patent başvurusu yapılmış Dynamic Overclocking, USB 3.0 ve Thunderbolt 3 teknolojisi desteği için USB Tip-C bağlantı yuvaları bulunuyor. Ayrıca oyunların ve uygulamaların hızlı yüklenmesini sağlamak adına 4GB/s sunan PCle SSD teknolojisi yer alıyor. Bağlantı yeteneğinden ödün vermemek için Alienware, çevrimiçi oyunlar oynarken, oyunlarınızı aktarırken veya çevrimiçi HD video keyfi yaşarken daha fazla hız ve güvenilirlik hedefiyle Killer Wireless-AC 1535 ve Killer E2400 High Performance Gigabit Ethernet kontrol birimlerini uyguluyor. Windows 10 işletim sistemine sahip bilgisayarlar, Ultra HD 4K oyun deneyimi için 4K grafik kartı ve opsiyonel olarak 4K ekran özellikleri barından Alienware Grafik Yükseltici’ye bağlanabiliyor. Güncellenmiş portföyde sunulan benzersiz seçenekler arasında Alienware 17, daha kaliteli görseller ve daha düşük güç gereksinimi için en son IGZO teknolojisi ile isteğe bağlı bir Ultra 4K monitör sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Marka yerli, tema 'paylaşmak'

Türkiye Perakendeciler Federasyonu’nun kurucu üyesi olan İstanbul PERDER’in düzenlediği Yerli Market Haftası’nın ikincisi 31 Ocak – 1 Şubat 2017 tarihleri arasındaHilton Convention Center’da yapıldı. Tuz deyince akla gelen ilk marka olan Billur Tuz ile Türkiye’nin ve dünyanın tercihi Fora Zeytin de Yerli Market Haftası 2017’de yer alan güçlü firmalar arasındaydı. […]

Subscribe US Now