Dedeman Silkroad Taşkent’e yeni genel müdür: Cemal Hoşgül ​

kobipostasi
Dedeman Silk Road Tashkent Genel Müdürü Cemal Hoşgül
Dedeman Silk Road Tashkent Genel Müdürü Cemal Hoşgül

Türkiye’nin ilk uluslararası otel zinciri olan Dedeman Hotels & Resorts International, bünyesine kattığı tecrübeli isimlerle otelcilik sektöründe emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Sektörde 17 oteliyle hizmet veren Dedeman Hotels & Resorts International’ın Özbekistan’da bulunan oteli Dedeman Silk Road Tashkent’in yeni Genel Müdürü Cemal Hoşgül oldu.

Özbekistan’da bulunan Dedeman Silk Road Tashkent’te Ağustos ayı itibariyle görevine başlayan Hoşgül, otelcilik profesyonel iş hayatına The Marmara’da Önbüro Görevlisi olarak başlamıştı. Cemal Hoşgül kariyerine sırasıyla Hilton İzmir ve Hilton İstanbul otellerinde Önbüro Görevlisi, Karat Import Co. Boston’da  Ofis Müdürü, Hilton İstanbul Otel’de Önbüro Müdür Yardımcısı olarak devam etti. Hot & Crusty Bakery Line NY’da Türkiye Üretim Müdürü olarak çalışan Hoşgül, daha sonra Kaya Otel Genel Müdürü, Conrad İstanbul Otel’de Önbüro Müdürü  ve sonrasında Hilton İstanbul Önbüro Müdürü  görevlerini üstlendi.

Profesyonel çalışma hayatı boyunca farklı kurum ve pozisyonlarda görev yaparak deneyim kazanan Hoşgül, son olarak ise Hilton Garden Inn Istanbul Golden Horn Otelde Otel Genel Müdürü  görevini yürütmüştü.

Gazi Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği mezunu Dedeman Silkroad Tashkent Genel Müdürü Cemal Hosgül, Harvard  ve Boston Bay State Üniversitelerinde ise sertifika programlarına katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Aksigorta’nın “Hayata Devam Türkiye” projesine Bronz Stevie ödülü

Aksigorta, “Hayata Devam Türkiye” projesiyle Türkiye’nin yanı sıra uluslararası arenada da birbiri ardına ödül kazanmaya devam ediyor. Bu ödüllerin sonuncusu ise Stevie ödülleri oldu. Aksigorta, 50’den fazla ülkeden 3.300’den fazla adayın başvuru yaptığı Stevie 2013 Uluslararası İş Ödülleri’nde “Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projeleri” kategorisinde “Bronz Stevie” ödülünü almaya hak kazandı. “Hayata Devam Türkiye” ile 4 yılda […]

Subscribe US Now