DDF uzmanları canlı olarak sorularınızı yanıtlıyor

kobipostasi

Yağlı bir cildim var nasıl bir temizleyici kullanmalıyım? Göz çevremdeki çizgilere nasıl çözüm bulabilirim? Lekelerimin görünümünü azaltmak mümkün mü? Cilt bakımıyla ilgili tüm bu sorularınızı ve çok daha fazlasını DDF?in Uzman Kozmetloğu Bilge Önder DDF Türkiye Facebook sayfasında canlı olarak yanıtlıyor.

Hepimiz canlı ve güzel görünen bir cilde sahip olmak ister ve kozmetik ürünlere  dünyanın parasını dökeriz. Çoğu kez satın aldığımız ürünlerin cildimize uygun olmadığını fark eder ve hayal kırıklığı yaşarız. Bu sebeple cildimizi işin uzmanlarına analiz ettirmek ve kendimize uygun doğru bakım ürünlerini belirlemek büyük önem taşır.

DDF Türkiye Facebook sayfasında başlayan uygulamımıza katılarak uzman görüşlerine oturduğunuz yerden ulaşmanız mümkün. DDF?in Uzman Kozmetloğu Bilge Önder, facebook sayfası üzerinden cilt bakımıyla ilgili her türlü sorunuzu canlı olarak yanıtlıyor ve size cilt tipinize uygun doğru ürünleri öneriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

SETBİR: et ve sütte birer milyar dolar ihracat hayal değil

Et ve süt ihracatında birer milyar dolarlık ihracat yapmayı planlayan süt ve et üreticileri hedefe ulaşabilmek için sektöre verilen desteklerin artırılmasını istedi. SETBİR Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yörük, sağlanacak teşviklerle Türkiye?nin süt ve et ihracatında Körfez Ülkeleri, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlerin baş tedarikçisi olabileceğini söyledi. Türkiye Süt, Et, Gıda Sanayicileri […]

Subscribe US Now

Betboo