DatacenterDynamics Konferansı 5. kez İstanbul’da

kobipostasi

unnamed-20Bu yıl 5.si düzenlenen DatacenterDynamics Converged İstanbul 2014 Konferansı, 1000’i aşkın sektör temsilcisini İstanbul’da ağırlamaya hazırlanıyor.

4 Aralık Perşembe günü İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan DatacenterDynamics Converged İstanbul 2014 Konferansı, bilişim teknolojileri ve veri üzerine en ileri teknolojik çözüm önerilerini sunarken, büyük bir hızla büyümekte olan veri merkezi sektörünü destekleyecek politikaları da masaya yatırıyor.

Açılış konuşmasını T.C. Kalkınma Bakanlığı Kalkınma Araştırmaları Daire Başkanı Emin Sadık Aydın’ın yapacağı konferansa veri merkezi sektöründeki yöneticiler, bankacılık, telekom ve kamu kurumları başta olmak üzere büyük ve orta ölçekli kurumların üst düzey IT yöneticileri, entegretörler, üretici ve tedarikçi firmalar, akademisyenler, bürokratlar ve sivil toplum kuruluşları katılacak.

unnamed-21Konferans, katılımcılarına ‘veri’ üzerine geliştirilmiş en kapsamlı programı sunuyor. 4 salonda gerçekleşecek olan konferansın ana başlıkları ‘Tasarı ve Strateji’, ‘Güç ve Soğutma’, ‘BT ve Ağlar’, ‘Eşyerleşim ve Bulut’ olarak açıklanırken, oturum konuları ‘Sektöre İlişkin Durum Değerlendirmesi’, ‘Hedefler’, ‘Stratejiler’, ‘Politikalar ve Hukuksal Çerçeve’, ‘Finans ve Yatırım’, ‘Geleceğe Bakış’, ‘Taktikler’, ‘Gelişmeler’, ‘Tedbirler’, ‘Çözümler’, ‘Riskten Kaçınma’ ve Yeni Teknolojiler’ olarak belirlendi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Onur Öymen'le "Ortadoğu'daki Gelişmeler Işığında Türk Dış Politikası"

Emekli Büyükelçi, Dışişleri Bakanlığı eski Müşteşarı ve CHP eski Milletvekili Onur Öymen, 22 Kasım Cumartesi günü saat 15.00’da Tarihçi Kitabevi’nde. Öymen, “Ortadoğu’daki Gelişmeler Işığında Türk Dış Politikası” başlıklı söyleşisinde gündemdeki konulara ilişkin önemli açıklamalarda bulunacak. Geleneksel olarak her cumartesi günü Tarihçi Kitabevi’nin Kadıköy Moda’daki merkezinde gerçekleştirilen ve her biri alanında […]

Subscribe US Now

Betboo