DASK Yönetim Kurulu’na yeni üye

admin

Türk Reasürans’ın Doğal Afet Sigortaları Kurumu’nun (DASK) teknik işleticiliğini üstlenmesinin ardından DASK Genel Koordinatörlük görevine getirilen Türk Reasürans Genel Müdür Yardımcısı Erdal Turgut, Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından DASK Yönetim Kurulu Üyesi olarak atandı.

Kariyerine 1998 yılında Anadolu Sigorta’da başlayan Turgut, Reasürans Muhasebesi ve Reasürans alanında 15, Satın Alma, Destek ve İnşaat Emlak Müdürlüklerinde 6 olmak üzere toplam 21 yıllık tecrübesinin ardından, 6 Eylül 2019’da Türk Reasürans’ın kurucu ekibine dahil oldu. Halen Türk Reasürans’ta Finansal Raporlama ve Muhasebe, Reasürans Muhasebesi, Hazine ve Fon Yönetimi, Retrosesyon, Satın Alma ve Kontrat Yönetimi Birimlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdüren Turgut evli ve üç çocuk babasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Çağın Yeni Trendi I-Block

Evde, tatilde, yolda olduğumuz her anda dijital ürünlerle geçirdiğimiz sürenin artmasıyla daha fazla mavi ışığa maruz kalıyoruz. Atasun Optik’in her yüz tipine uygun olarak tasarladığı I-Block koruyucu gözlük akıllı telefonların, tabletlerin, bilgisayarların ve televizyonların yaydığı mavi ışıktan korunmaya yardımcı oluyor. Atasun Optik, her yüz tipine uygun olarak tasarladığı I-Block koruyucu […]

Subscribe US Now

523 Origin Unreachable

523 Origin Unreachable


cloudflare-nginx