Dardenia’nın 12. şubesi Capitol AVM’de açıldı

admin

Balık tutkunlarına şehrin çeşitli cadde ve sokaklarında hizmet veren Dardenia, Türkiye’de değişen tüketim alışkanlıkları ile birlikte rotasını alışveriş merkezlerine çevirdi. On ikinci şubesini Capitol AVM’de açan Dardenia, günün her saati sunduğu lezzetli ve sağlıklı seçenekleri ve Fish & Bread konseptli şubesiyle bu kez balık severleri Capitol AVM’ye bekliyor.

Capitol’de yeni açtığı şubesiyle İstanbul genelinde 12 şubeye ulaşan Dardenia’nın zengin ve lezzetli menüsünde balık çorbası, balık-ekmek çeşitleri, kalamar tava, midye tava ve tempura gibi leziz seçenekler bulunuyor. Tüm Türkiye’ye yayılma hedefiyle çalışmalarını sürdüren Dardenia, Dardanel tecrübesiyle her damağa ve bütçeye uygun ürünler sunarken tüm ürünlerini çevreci, sağlıklı ve hijyenik koşullarda ve hazırlıyor.

Türkiye’de 2011 yılından bu yana hizmet veren Dardenia, Capitol şubesi ile akşam 22:00’ye kadar şube ve paket servis üzerinden hizmet veriyor. Gel-Al serviste yüzde 20 indirim imkanıyla yeni şube 444 20 37 hattından da sipariş alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bilgisayarla uzun saatler geçirmek kıl dönmesinin sebebi

Halk arasında “kıl dönmesi” olarak bilinen “pilonidal sinüs”, cilt altında kıl topakçıklarının yuvalanıp, dönem dönem iltihaba neden olduğu bir hastalıktır. Medical Park Fatih Hastanesi’nin Cerrahi Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Önder Karabay, mesleği gereği gün boyu saçlarla uğraşan berberlerin parmak aralarında, sık kıl yapısına sahip kişilerde, uzun süre bilgisayar ya da […]

Subscribe US Now

Betboo