Da Vinci, Londra Bilim Müzesi’nde Zaman Yolcuğuna Çıkarıyor

admin

Bugün, içinde bulunduğumuz dünyada onlar olmadan yaşayamayacağımız binlerce icatla dolu olan Londra Bilim Müzesi’nde; jet motorlarından televizyona kadar, dünyamızı değiştiren birçok icadın tarihini birlikte öğreneceğiz.

Topluma bilimi sevdirmek ve bilimsel kavramların anlaşılmasını kolaylaştırmak amacıyla kurulan ve Dünya’nın ilk bilim müzesi olan Londra Bilim Müzesi’nde; aralarında dünyanın ilk buhar makinesi, ilk buharlı lokomotif ve ilk daktilo gibi antikaların yer aldığı 300 bin obje var. Wright kardeşler, dünyanın ilk uçağını bu müzede sergilemişti.

Yılda 3,3 milyon ziyaretçisiyle dünyada en fazla ziyaret edilen Londra Bilim Müzesi’nde bizlerle birlikte zaman yolcuğuna çıkmak için, 15 Ağustos Perşembe 22.00’da Da Vinci’de olmanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Hırdavat Ürünlerini İnternetten Satarak, ABD ve Avrupa Pazarına Girdi

Türkiye’de perakende sektöründe hizmet veren firmaların %99’unu, toplam istihdamın ise %80’ini KOBİ’ler oluşturuyor. Toplam satışların %65’ini elinde bulunduran KOBİ’ler, e-ticaretten ciddi bir pay alamazken online satış için yeterli altyapı ve teknik bilgiye erişmek yerine, çekimser kalmayı tercih ediyor. Uzun yıllar geleneksel yöntemlerle hırdavat sektöründe hizmet verdikten sonra önyargıları yıktılarını belirten […]

Subscribe US Now