d.ream Markaları “Güvenli Turizm Sertifikası” ile Üstün Hijyen Standartlarını Bir Kez Daha Belgeledi

admin

Gerçekleştirdiği ortaklıklar ve yarattığı yeni konseptlerle yeme-içme sektörünün öncü kuruluşlarından olan d.ream, akredite TÜV SÜD Türkiye tarafından yapılan denetimler neticesinde almaya hak kazandığı “Güvenli Turizm Sertifikası” ile hijyen ve hizmet kalitesini en üst seviyeye taşıyor.

Yeme içme sektörünün öncü kuruluşu d.ream, kurulduğu ilk günden itibaren sektördeki standartları yükseltmeye devam ediyor. d.ream işletmeleri COVID-19 nedeniyle T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından turizm sektöründe faaliyet gösteren işletmelere yönelik olarak başlatılan belgelendirme programı dahilinde gerçekleştirilen denetimler neticesinde “Güvenli Turizm Sertifikası”nı almaya hak kazandı.

Lacivert, 29, Parle, Vogue, Kitchenette ve The Populist gibi bir çok markayı çatısı altında bulunduran d.ream, işletmelerinde her zaman geçerli olan üstün hijyen standartlarını, COVID-19 sonrasında gerekli tüm önlem ve denetimleri hayata geçirerek daha da pekiştirdi. İşletme temizliği ve dezenfeksiyonu, sosyal mesafe kuralları ve çalışanların eğitimi gibi önemli noktalardaki başarısını sertifika ile taçlandıran d.ream işletmeleri TÜV SÜD Türkiye tarafından yapılan detaylı denetimlerden başarı ile geçtiler.

TÜV SÜD Türkiye ile çalışan ve geçirdiği denetimlerle “Güvenli Turizm Sertifikası”na almaya hak kazanan tüm d.ream markaları, hizmet kalitesinin en üst noktada ve sürdürülebilir olması amacıyla oluşturulan ekiplerce periyodik olarak denetleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Covid-19 Haziran'da 14,2 milyon işsiz ve iş kaybı yarattı

DİSK-AR’ın TÜİK verilerinden yola çıkarak hazırladığı rapora göre geniş tanımlı işsiz sayısı Haziran 2020’de 14 milyon 200 bine yükseldi. Türkiye Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu Araştırma Merkezi’nin (DİSK-AR) hazırladığı İşsizlik ve İstihdamın Görümümü Raporu’nu yayınladı. Türkiye İstatistik Kurumu’nun yayınladığı işsizlik verileriyle eş zamanlı yayınlanan raporda Covid-19’un istihdam ve işsizlik üzerindeki olumsuz […]

Subscribe US Now

Betboo