Creavit Cersai 2013’de

kobipostasi

s1378211046_yumurtaİnovatif perspektifin yansıması olan ve hem markanın yeniliklerini hem de ürün zenginliğini gözler önüne seren stand tasarımında özellikle vitrifiye takımları ve banyo mobilyaları yer alıyor. İşlevselliği zengin, çizgileri modern ve kalitesi garantilenmiş ürünleriyle gömme rezervuar ve kumanda panelleri, asma ve tek klozetler, pisuar ve lavabolar, armatürler ve banyo aksesuarlarını konsept olarak sunan Creavit; renk, ölçü ve fonksiyonellik açısından zengin alternatifler sunuyor.

Tasarım ülkesi İtalya ile Dünya markası Türk Seramiği’nin buluşmasında; ergonomi, hijyen ve tasarımın harmanı Creavit 2013 yeni ürünleri ve 2014 konjonktürü ile fuarda yerini alarak, Türkiye’den dünyanın dört bir yanına ulaşan iddiasını gözler önüne seriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

“Ehliyetleri yenilerken 1.8 milyar TL gelir elde edecektik”

TBMM’nin kapandığı hafta hükümetin yapmak istediği son dakika düzenlemesi ile 24 milyon sürücü belgesinin 89 TL karşılığında yenilenmesi girişiminde, vatandaşların sosyal medyada gelen tepkileri ve CHP’nin konuyu TBMM’de takip ederek eleştirmesi üzerine, geri adım atılarak bedel 15 TL’ye indirilmişti. CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran’ın soru önergesini yanıtlayan Maliye Bakanı […]

Subscribe US Now

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx