Cosentino’ya International Stevie Awards’tan Altın Ödül

KOBİ Postası

Cosentino, C-Top Restaurants kitabıyla The International Business Awards’da Altın Ödül kazandı

Yenilikçi yüzeylerin mimari Cosentino Group, iş dünyasının başarılarının değerlendirilerek altın, gümüş ve bronz kategorilerde ödüllendirildiği Stevie Awards’tan başarıyla döndü. Cosentino C-Top Restaurants kitabıyla 2020 The International Business Awards Stevie’den, Yayınlar-Halkla İlişkiler kategorisinde Altın Ödül kazandı.

Cosentino Group, 17 yıldır düzenlenen, bu yıl dünya çapında 250 kurumun başarılarının değerlendirildiği 2020 The International Business Awards’tan C-Top Restaurants kitabıyla Altın ödülle döndü. 

Cosentino’nun yüzeylerine güvenen Michelin yıldızlı 9 İspanyol restoranın tezgahları, masaları, duvar kaplamaları ve çalışma alanlarıyla benzersiz bir yolculuk sunan C-Top Restaurants, şirkete Yayınlar-Halkla İlişkiler kategorisinde Altın Ödül’ü getirdi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

KİŞİYE ÖZEL İMZA KAHVE

Türkiye’de 5. nesil kahvecilik akımının tek temsilcisi Kaave Roastery, dünyanın en ünlü kahve çekirdeklerinden kişiye özel imza kahve yapma imkânı veriyor. Kahve, günlük hayatta vazgeçilmez içeceklerimiz arasında ilk sıralarda geliyor. Tropikal kuşakta yer alan ülkelerden tüm dünyaya yayılan ve hasat edilmesinden fincana gelene kadar birçok işlemden geçen bu bitki, içilme […]

Subscribe US Now