Cofuture İnovasyon Zirvesi 1000’in üzerinde ziyaretçiyi ağırladı

kobipostasi

Medya ve pazarlama sektörünün inovasyon festivali Cofuture, 40 girişim ve teknoloji şirketinin yanı sıra bini aşkın katılımcıyla gerçekleşti

WPP Türkiye tarafından bu yıl ilki düzenlenen Cofuture İnovasyon Zirvesi, Türkiye’deki medya ve pazarlama dünyasını inovasyon odağında bir araya getirdi. WPP’nin Astoria Ofisi’nde düzenlenen etkinliğe; sektör profesyonelleri, medya üyeleri ve akademisyenlerle birlikte inovasyon ve iletişime ilgi duyan 1000’in üzerinde katılımcı iştirak etti. İki gün süren etkinlikte Endeavor, Hackquarters, Vispera, Bond VR, Related, Ebrandvalue, Vircon, GetPoi gibi pazarlama iletişimi teknolojileri sektörünün oyuncularının yanı sıra Facebook, Spotify, Google, Hürriyet, Puhu, Unitead, Zubizu, Onedio gibi teknoloji bazlı mecralar da yer aldı.

Müşterilere yakın gelecekte onları uykusuz bırakan konuların ne oldugunu sorarak etkinliğin içeriğini belirlediklerini ifade eden WPP Türkiye Ülke Müdürü Demet İkiler, “Markalarımızla onların dertlerine deva olabilecek inovatif çözümleri biraya getirdiğimiz böyle bir etkinliği düzenlemenin gururunu yaşıyoruz. Yoğun katılım nedeniyle tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz” dedi. İkiler, önümüzdeki yıl Cofuture etkinliğini yineleyeceklerinin müjdesini verdi.

Konuşmaları kaçıranlar için etkinlik videoları yayında
40’a yakın girişim ve teknoloji şirketinin katıldığı etkinlik konuşmacıları arasında Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Dekanı Prof. Dr. Ayşegül Toker, Sanatçı ve Yatırımcı Mustafa Sandal ve Gazeteci Serdar Kuzuloğlu yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Çocuklarda öksürük şurubu kullanımına dikkat

Mevsim geçişlerinde özellikle çocuklarda sıkça karşılaşılan bir durum olan ‘öksürük’, enfeksiyon ve gribe bağlı olarak gelişiyor. Öksürük şuruplarının içerdiği maddelere göre yan etkilerinin de değiştiğini söyleyen Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi Çocuk Endokrinoloji Uzmanı Doç. Dr. Teoman Akçay, öksüren çocuklar için, bir hekimin danışmanlığında bal ve zencefil gibi ürünler kullanarak evde […]

Subscribe US Now