Çocuklara okul hediyesi tablet

kobipostasi

Genius?ın en yenilikçi tableti Kids Designer II ile çocuklarınıza yaratıcılık ve eğlencenin kapılarını açın.

Beynin sağ yarısının gelişmeye başladığı 3-8 yaş arasındaki çocuklar için tasarlanan 5? x 8? grafik tablet Kids Designer II ile çocuklar yazı yazma, çizim yapma ve boyamanın yanı sıra oyun da oynayabiliyorlar.

Gelişme çağındaki çocuklar Kids Designer II?yi kullanarak günlük hayat becerilerini öğrenerek geliştirebilirler.

Grafik tablet ayrıca yaratıcılıklarını ve tepkilerini de geliştirerek beynin sağ ve sol yarısının dengeli gelişmesine yardımcı olur.

Aynı zamanda fare olarak da kullanılabilen Kids Designer II, özel geliştirilmiş oyun yazılımı ile çocukların renkler, şekiller, matematik, mantık gibi konularda kendilerini geliştirmelerini sağlar.

Kids Designer II ile birlikte gelen oyun yazılımı sayesinde çocuklar düşüncelerini ifade ederek hayal ettiklerini yaratabilecekleri gibi eğlence amacıyla tasarlanan oyunlarla güzel vakit geçirebilirler.

Kids Designer II tableti kurmak ve kullanmak da çok kolay

Ses açma ve kapama tuşları, oyunlara anında erişim sağlayan giriş tuşu, 5? x 8? çalışma alanı ile ayarlanabilir kalemlik ve kablosuz kaleme sahip olan grafik tablet, dikkat çekici tasarımı ile çocuklarınız için harika bir hediye olacak.

Son Kullanıcı Fiyatı: 160 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Tülin Şahin gurme oldu!

Başarılı topmodel Tülin Şahin bu kez CicekSepeti Gurme atölyesinde keyifli bir lezzet turuna çıktı. ÇiçekSepeti Gurme?nin birbirinden farklı lezzetlere sahip kek, pasta ve kurabiyelerinden oluşan yeni ürünlerini profesyonel pasta ustasıyla birlikte hazırlayan Tülin Şahin muhteşem lezzetlerin tadını doyasıya çıkardı. Son derece keyifli geçen çekimlerde Tülin Şahin?in profesyonel pasta ustalarını aratmayacak […]

Subscribe US Now