Çift taraflı camlarla gizlilikte yeni dönem

admin

Cam ürünleri yüzlerce yıldır hayatımızın her alanında kullanıyoruz. Camlar, izolasyondan ışık ihtiyacına, şık bir tasarımdan özel alan yaratmaya kadar tüm ihtiyaçlarımızı karşılıyor. Binlerce yıllık geçmişinde teknolojiden ve her türlü trendden etkilenen cam ürünler, bugün ev ve ofislerin tasarımında fark yaratmamıza yardımcı oluyor. Yorglass’ın kafe, ofis ve banyo gibi farklı alanlar için tasarladığı Çift Taraflı Camlar, mekanlara estetikle yoğrulmuş özel alanlar katıyor.

Türkiye’nin ilk mat ve dekoratif cam üreticisi Yorglass’ın özel yaşam alanlarına estetik bir duruş için tasarladığı Çift Taraflı Camlar, mekanları göz alıcı desenlerle buluşturuyor. Yorglass’ın Kar, Örümcek ağı ve Zigzag desenlerle ürettiği Çift Taraflı Camlar, beton ve metalin hissizliğinden sıkılanlara farklı bir alternatif oluyor.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Hepsiburada’dan ailelere ve öğrencilere pandemi kolaylığı: “evinin salonundan okul alışverişi”

Türkiye ve bölgesinin lider e-ticaret markası Hepsiburada, okulların açılmasıyla birlikte ailelere ve öğrencilere evlerinden çıkmadan okul alışverişini tamamlama imkanı sağlıyor. Kırtasiyeden teknoloji ürünlerine, çalışma odası eşyalarından hijyen ürünlerine kadar yeni eğitim döneminde ihtiyaç duyulacak tüm ürünleri avantajlı fiyat ve geniş seçeneklerle sunuyor. Pandemi döneminde kırtasiye ürünlerine talep %80 oranında arttı […]

Subscribe US Now

Betboo