Cevahir AVM’den hayvan barınaklarına yardım

kobipostasi

İstanbul Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi, anlamlı bir sosyal sorumluluk projesine daha imza atarak; hayvan barınaklarındaki ihtiyaç sahibi minik dostlarımızın beslenmesine destek oluyor.

İstanbul Cevahir, başlattığı sosyal sorumluluk projesi kapsamında yemek katlarında tabaklarda kalan yemekleri ayrıştırdıktan sonra Şişli Belediyesi işbirliği ile hayvan barınaklarına gönderiyor.  Alışveriş merkezi içerisine yerleştirilen bilgilendirme panoları ve yemek masalarına konulan uyarı notlarıyla; ziyaretçilerden tabaklarında kalan yemeklerin içine kürdan ve çöp atmayarak projeye destek olmaları rica ediliyor. Bu proje sayesinde hem barınaklarda yaşayan hayvanlar aç kalmıyor, hem de yemek ve ekmek artığının çöpe gitmemesi sağlanarak israf önlenmiş oluyor.

Şişli-Mecidiyeköy arasındaki merkezi konumu sayesinde ziyaretçilerine kolay ulaşım imkânı sunan İstanbul Cevahir’de alışveriş yapmanın yanı sıra, şık mekânların konforlu ortamında mola verip farklı lezzetlerin tadına varma ayrıcalığı yaşarken barınaklarda yaşayan minik dostlarımızın da beslenmesine destek oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kader değil tedbirle sorun çözülür

İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (İSMMMO) Başkanı Yahya Arıkan, Soma’da maden ocağında meydana gelen katliam gibi kazanın, artık Türkiye’de çalışma şartlarını yeniden sorgulanmasına ve yapılanmasına yol açması gerektiğini belirterek, “Sorumlular mutlaka hukuk önünde ağır bir şekilde cezalandırılmalı” diye konuştu. İstanbul’da 35 bin dolayındaki üyenin yanı sıra, stajyerler, çalışma arkadaşları […]

Subscribe US Now

Betboo