CARREFOURSA BURSA ALIŞVERİŞ MERKEZİ VE PALM CİTY MERSİN ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NİN YÖNETİMİ ARTIK JLL TÜRKİYE’DE…

KOBİ Postası

Bursalılar için konforlu ve keyifli alışveriş fırsatı sunan CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi ve Mersin’in sevilen alışveriş merkezleri arasında yer alan Palm City Mersin Alışveriş Merkezi’nin kiralama ve yönetimi artık JLL Türkiye tarafından yürütülecek.
Dünyanın dört bir yanında insanların hedeflerine ulaşabilecekleri yatırım fırsatları ve çalışma alanları yaratan JLL Türkiye’deki yatırımlarına iki alışveriş merkezini daha ekledi. CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi ve Palm City Mersin Alışveriş Merkezi’nin tüm kiralama ve yönetim faaliyetlerini Yürüteceği JLL Türkiye, ticari gayrimenkul alanında finansal ve profesyonel hizmetler vermektedir.
COVID- 19 Sonrası AVM Yeniden Açılış Stratejileri ile ilgili hazırladığı raporla sektöre yön veren JLL Türkiye, devraldığı yeni alışveriş merkezlerinde de tüm hijyen standartlarını göz önünde bulundurarak misafirlerini ağırlamaya devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

RUSYA, UKRAYNA VE KAZAKİSTAN TURİZM ACENTELERİNİN YENİ DESTİNASYONU “İSTANBUL”

Hilton İstanbul Bomonti, Rusya, Ukrayna ve Kazakistan tur operatörlerinin “Grand İstanbul Opening” etkinliğine ev sahipliği yaptı İstanbul’un en büyük oteli Hilton İstanbul Bomonti, 25-29 Eylül tarihleri arasında Rusya’nın 30 şehri ile Ukrayna ve Kazakistan’dan 400’e yakın tur operatörünün katılımıyla gerçekleşen Grand İstanbul Opening etkinliğine ev sahipliği yaptı. Pegas Touristik şirketi […]

Subscribe US Now