Canovate Group’un CMO’su Erdem Günay oldu

admin
Gonul Sultan 15:20 (40 dakika önce)
Alıcı: bcc: ben

Canovate Group’un CMO’su Erdem Günay oldu

Canovate Group’ta dijital dönüşüm, yeniden yapılanma ve grup şirketlerinin dijital dünyaya taşınarak e-ticaret satış kanallarının planlanması süreçlerini yönetmek üzere oluşturulan Chief Marketing Officer – CMO (Marketing Direktörü) görevine Erdem Günay atandı.

Veri merkezi (data center) ve fiber optik sistemlerindeki teknolojisi ve uçtan uca ürün portföyü ile dünyanın ilk 8 global markası arasında yer alan Türk firması Canovate Group’un üst yönetimine katılan Erdem Günay, ağırlıklı olarak grubun dünya pazarlarındaki dijital yetkinliklerini artıracak pazarlama ve e-ticaret çalışmalarından sorumlu olacak. Uluslararası alanda pazarlama dünyasının önemli isimleri arasında yer alan Erdem Günay, dijital dönüşümü seçen şirketlerin rekabette bir adım öne geçtiğini belirtiyor.Günay; 15 yılı aşan kariyeri boyunca, global şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak, birçok başarıya imza atmıştır.

Erdem Günay kimdir?

Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden 2004 yılında mezun olan Günay, ardından San Diego State Üniversitesi’nin MBA programını tamamladı. Kariyerine arama motoru pazarlaması alanında Amerika’da başlayan Günay, 15 yılı aşkın süredir dijital pazarlamanın her alanında çalıştı. Amerika’dan döndükten sonra, Starcom ve Mediacom ajanslarında birçok markanın dijital vizyonuna yön verdi. Medya ajansı tecrübelerinden sonra, 2011-2018 yılları arasında 7 yıl Google’da sektör yöneticiliği yaptı ve global birçok markanın dijital dönüşümüne destek verdi. Nisan 2018’den itibaren Publicis One Performics’te Genel Müdürlük görevini sürdüren Erdem Günay, Ağustos 2020 tarihi itibariyle, Canovate Group’un Chief Marketing Officer – CMO (Marketing Direktörü) görevi üstlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Türkiye Uzay Ajansı Başkanı Serdar Yıldırım: “Doğu Anadolu Uzay Gözlemevi gelecek yıl açılacak”

Capital Exhibition tarafından TURKSAT, Türkiye Uzay Ajansı, EMEA Uzay Operatörleri Birliği’nin desteğiyle online olarak gerçekleştirilen 5. Küresel Uydu ve Uzay Fuarı – Global Sat Show, bugün başladı. Fuarın ilk gününde ESOA Genel Sekreteri Aarti Holla-Maini tarafından yönetilen ilk webinarda ‘Türkiye Uzay Ajansı ve Stratejisi’ konuşuldu. Online toplantının konuşmacılarından olan Türkiye […]

Subscribe US Now

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx