Canon’a yılın ödülü

admin

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, imageRUNNER ADVANCE ürünü ile bağımsız değerlendirme kuruluşu Keypoint Intelligence tarafından verilen Buyers Laboratory’de (BLI) “Yılın Ürün Serisi” ödülüne layık görüldü.

Canon, belge görüntüleme, donanım ve yazılım konusunda bağımsız değerlendirme kuruluşu Keypoint Intelligence tarafından yapılan araştırmalar sonucunda Buyers Laboratory (BLI) Ödüllerinde 2020 fotokopi makinesi çok işlevli yazıcı (MFP) serisikapsamında en prestijli “Yılın Ürün Serisi” ödülünü almaya hak kazandı.

Her yıl verilen BLI Ödüllerini kazananlar Keypoint Intelligence tarafından yapılan titiz laboratuvar incelemeleri sonucunda belirleniyor. “Yılın Ürün Serisi” kategorisinde hem kapsamlı bir donanım ve yazılım seçenekleri sunan hem de ürünleri testlerde sürekli olarak ortalamanın üzerinde performans gösteren şirketler ödüllendiriliyor.

“Yılın Ürün Serisi” ödülü ile Canon’un bu alandaki en iyi teknolojileri kullanıldığının kanıtlandığını ve pazardaki gücünü gözler önüne sunduğunu belirten Canon Ürün ve İş Geliştirme Müdürü Can Sarcan: “Canon imageRUNNER ADVANCE serisi, donanım ve yazılım kombinasyonuyla bir bütün olarak bizi sektörde ayrı bir konuma yerleştiriyor. Çok işlevli yazıcılarımız mevcut altyapılarla tam anlamıyla entegre olarak mükemmel bir müşteri deneyimi sunuyor. Müşterilerimize verdiğimiz taahhüdümüz doğrultusunda kalite, güvenilirlik ve güvenlik konusunda daima çalışacağız” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

ERKEKLERİN KALBİNİ FETHEDECEK EN ROMANTİK SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYELERİ BOYNER’DE

Boyner, Sevgililer Günü için farklı tarzlara hitap eden zengin hediye seçeneklerini ayrıcalıklı fırsatlarla sunuyor. Duyguların sözcüklerin yanı sıra hediyelerle anlatıldığı bu özel günde sevdiklerini mutlu etmek isteyenler, Boyner’de en trend ve romantik hediyeleri bulabilmenin mutluluğunu yaşıyor. Erkeklerin kış stilinin vazgeçilmez parçaları 14 Şubat’ta sevgilisine veya eşine unutulmaz bir hediye sunmak […]

Subscribe US Now

Betboo