Canesis’in Yeni Genel Koordinatörü Onur Günay oldu

admin

Sistem entegrasyonu alanında güçlü kadrosu ile faaliyet gösteren Canesis’in, yeni genel koordinatörlüğü görevine Onur Günay atandı.

Bilgi teknolojileri projelelerinin planlanmasından, mimari tasarımı, geliştirilmesi, uygulanması, yönetimi ve teknoloji danışmanlığına kadar tüm müşterilerine dijital dönüşüm yolculuğunda destek olan Canesis, Onur Günay’ın bu pozisyona gelmesi ile birlikte bilişim sektöründeki gücünü bir adım öteye taşımayı hedefliyor.

Onur Günay, Canovate Grup’a katılana kadar birçok teknoloji tabanlı şirkette görev alarak, dijital transformasyon ve bilişim alanında birçok başarılı projenin yöneticiliğini yapmıştır ve 17 Ağustos 2020 tarihinden itibaren Canesis’in yönetimini üstlenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Babacan: Bu ekonominin düzelmesi mümkün değil

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, dün gece katıldığı HaberTürk TV’de Kübra Par’ın sunduğu “Açık ve Net” programında gündemi değerlendirdi: İktidar düşman üretiyor İktidar artık ekonomiyi, dış politikayı, bu virüs salgınını yönetemediği için düşmanları işaret ederek ülkeyi yönetmeye çalışıyor. Eğer bir hükûmet varlığını sürdürmek için sürekli düşman üretmek zorundaysa içeride […]

Subscribe US Now

Betboo