Cacharel’de Maya esintisi

kobipostasi

Eski dönem taşlarına ait renk ve desenler sezon tasarımlarında harmanlanıp, Cacharel tarafından günümüzün giyilebilir desenleri haline getiriliyor. Terakota ve taş rengi ile karıştırılarak yaratılmış polo pike tişört, oldukça hafif ve kolay taşınabilen taş rengindeki yazlık takım elbise, taş grisinin kullanıldığı karelerle yaratılan Mix&Match takım, yine taş rengindeki esneyebilen ve joker parça görevi gören chino pantolon bu tonların kullanımının öne çıkan örnekleri.

Meridalılar’ın farklı taş desenlerinden esinlenerek yaratılan emprime gömlek ve mikro jakarlanmış kök yeşili ceket ile bölgedeki taş desenleri ustalıkla yaratılan tasarımlarda yeniden hayat buluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Suriyeli mültecilere Türkçe öğretiliyor

Türkiye’de, sayıları 3 milyona yaklaşan Suriyeli mültecilerin Türkiye’ye adaptasyonu için Türkçe kursları başlatıldı. Küçükçekmece Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürlüğü, BM Mülteciler Yüksek Komiserliği (UNCHR) ve Uluslararası Ortadoğu Barış Araştırmaları Merkezi (IMPR)’nin hibe desteği ile başlatılan kurslarla, Suriyelilerin hayatın içine dahil olarak, sağlıklı iletişim kurmaları hedefleniyor. 250 Kursiyer Eğitim Alıyor Yetişkinler için […]

Subscribe US Now