Buse Terim’in seçtikleri Lidyana.com için Bodrum’da fotoğraflandı

kobipostasi

0-3Stil danışmanı Buse Terim’in yeni yaz koleksiyonu için seçtiği ürünlerin çekimleri Bodrum’da gerçekleştirildi. Seçtiği yeni aksesuarların ve mayo, tunik, vb. giysilerin çekimlerini gerçekleştiren Buse Terim, sade çizgilerle altın ışıltısını birleştiriyor, sıcak günleri hafif tüllerle beziyor ve yazın tüm enerjisini bronz tenlerin üstüne taşıyor.

Buse Terim’in son seçtiği aksesuarlarda ve kıyafetlerde sıcak güneşin, kızgın kumların, gelin gibi bembeyaz evlerin eşsiz mavilikteki koylarda denizle buluştuğu Bodrum ve Ege zarafeti var. Altın sarısı bilezikleri tamamlayan küpeler, hafif beyaz elbiselerle mitolojik tanrıçaları hatırlatıyor. Tüllü mayolar plajın ince ruhlarını yansıtıyor. Kısacası bu seçimlerde ince kadın ruhu, sade tasarımlarla vurgulanıyor.

Cıvıl cıvıl yaz renklerini de özellikle günlük kullanım için öneren Buse Terim, seçtiği yeni takı ve giysilerle unutulmaz bir yaza imza atmanızı sağlıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Anadolu Sigorta’dan bir aşkın röntgeni

Anadolu Sigorta, müşterilerine sayısız avantaj sunan sağlık sigortası poliçesini tanıtmak için bugüne kadar hiç denenmemiş bir yol denedi ve bir aşkın röntgenini çekti. Sağlık sigortası poliçesinin en önemli avantajlarından biri muayene masraflarının önemli bir bölümünü oluşturan ileri tanı tekniklerinde sunduğu yüzde 80 indirim. Yani aynı röntgen filmi için Anadolu Sigortalı […]

Subscribe US Now

Betboo