Brandon Hall Group’tan Akbank İnsan ve Kültür’e 1 Altın ve 3 Bronz Ödül!

admin

Akbank İnsan ve Kültür, dünyanın önemli araştırma ve analiz şirketlerinden olan Brandon Hall Group’un “İnsan Kaynakları Mükemmellik Ödülleri” kapsamında farklı kategorilerde 1 Altın ve 3 Bronz olmak üzere toplam 4 ödül kazandı.

Yenilikçi ürünlerini, insan odaklı hizmet anlayışını ve yüksek teknoloji kullanımını her alana taşıyan Akbank, “Brandon Hall Group’un İnsan Kaynakları Mükemmellik Ödülleri”nde; “Yeni İşe Alım Deneyimi” ileAltın, “Dijital Onboarding Programı”, “Geleceğin Aynası Yetkinlik Gelişim Programı” ve “İK Analitik Çalışmaları” ile de bronz ödüle layık görüldü.

Akbanklıları ve değişim kültürünü odaklarına aldıklarını, birlikte çalışmayı, sürekli öğrenmeyi, gelişimi, tasarım ve inovasyon kültürünü, veri ve analitik odaklı uygulamaları önceliklendirdiklerini belirten Akbank İnsan ve Kültür Genel Müdür Yardımcısı Pınar Anapa, Brandon Hall Group’tan aldıkları 4 farklı kategorideki ödüllerle gurur duyduklarını vurguladı. Anapa, Altın Ödül aldıkları yeni işe alım deneyimi konusunda şunları anlattı: “Akbanklılar için bütünsel bir deneyim tasarlıyoruz ve bu deneyimin de aday olarak bankamızla ilk tanışma anından itibaren başladığına inanıyoruz. Bu yüzden Akbanklı olma yolculuğunu baştan sona değiştirdik. Geleceği birlikte keşfedeceğimiz yeni Akbanklılara yenilikçi, dijital ve insan odaklı bir deneyim yaşatmak için yeni kariyer web sitemiz ve mobil uygulamamız ile işe alım deneyimini yeniden kurguladık.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Michelin, MyPortal ile Ticari Müşterilerine Özerklik Sağlıyor

Michelin, profesyonel son kullanıcıları için geliştirmiş olduğu MyPortal platformu ile müşterilerine gelişmiş bir dijital deneyim sunuyor. 1 Eylül’de hayata geçecek olan MyPortal platformu ile şirketin B2B kullanıcıları ürün ve hasar garantisi süreçlerini doğrudan yönetebilme fırsatına sahip olacak. Dünyanın en büyük lastik üreticisi Michelin, ticari B2B müşterilerinin gelişen ihtiyaç ve beklentilerine […]

Subscribe US Now

Betboo