Bosch Rexroth, İstanbul’da Yetkili Marine Servis Merkezi açtı

Bosch Rexroth’un, tersane ve limanların yakınında konumlandırılan yetkili Uzmanlık Merkezleri, iki zamanlı dizel marine motorlarının hidrolik sistemleri için bakım ve klaslama çalışmalarını hızlı ve düşük maliyetle yapıyor.

Bosch Rexroth, denizcilik alanında verdiği hizmetlerin kapsamını küresel ölçekte daha da genişletiyor ve sürekli tedarik zincirlerini kullanarak, büyük dizel gemi motorlarına ait pompa ve FIVA valflerinin bakım ve onarım işlemlerini klaslama garantili olarak gerçekleştiriyor.

Kuzey Avrupa (Hamburg-Almanya), Asya (Şanghay-Çin ve Busan-Kore) ve Kuzey Amerika’da (Houston-ABD) bulunan kendisine ait Marine Servis Merkezlerinde çok büyük deneyimler kazanan Bosch Rexroth, artık Akdeniz (İstanbul-Türkiye) ve Güneydoğu Asya (Singapur) lokasyonlarında da hizmet vermeye başladı.

Denizcilik sektörünün özel ihtiyaçlarına odaklanan hizmet anlayışına sahip Marine Servis Merkezleri, tersane yakınındaki (en az 24 saat ulaşım mesafeli) iç tedarik zincirleri ve antrepoları, orijinal parçaların makul fiyatlarla hızlı bir şekilde temin edilmesini ve klaslama şartlarına uygun inceleme ve bakım işlemlerinin yapılmasını; özel eğitimli personel ile klaslama kuruluşlarının belirlediği kesin kurallara uygunluk gösterilmesini sağlıyor.

Özellikle iki zamanlı dizel marine motorları (makineleri) için, FIVA valfleri ve pompalar, sistem açısından son derece kritik parçalar olduğundan, havuzlama süresinin planlanmamış olması maliyetleri büyük oranda artırabiliyor. Rexroth, dünya genelindeki en önemli limanlara yakın konumda bulunan yetkili onarım merkezlerindeki hizmet odaklı denizcilik uzmanlığını kullanarak, faal denizcilik müşterilerine, test raporları dâhil olmak üzere tüm gerekli işleri ‘tam zamanında’ sunabiliyor.

İyi fiyat ve birinci sınıf hizmet

Denizcilik alanına odaklı hizmet anlayışını benimseyen Bosch Rexroth, dünyanın dört bir yanında hidrolik komponentlerin yetkili bakım ve onarımını yüksek kalitede standartları çerçevesinde yapabilecek öncü tedarikçi konumunda bulunuyor.

Müşteriler, Rexroth komponentlerine yönelik özel altyapıdan ve kullanım ömrü boyunca sağlanabilecek kapsamlı servis anlayışından faydalanıyor. Dünya genelindeki tüm işler için irtibat kurulabilecek müşteri sorumlusu; kendi tedarik zinciri bulunan küresel servis ağı, orijinal parçaların kullanılması, Rexroth ‘Yenileme’ garantisi, motor imalatçıları ve klaslama kuruluşlarının tüm kurallarına uygunluk, paketleme, gümrükleme gibi destekler sağlıyor.

Rexroth, marine servis maliyetlerinin daha tahmin edilebilir ve rasyonel olmasını sağlamak için, bu hizmetleri bizzat işlettiği servisleri ile dünyanın her noktasında global olarak standartlaştırılmış Rexroth fiyat uygulamasıüzerinden sunuyor. Müşteriler, Rexroth Marine Servis Merkezleri’nde farklı servis paketleri arasından seçim yapabildiği gibi (Overhaul Flat, Overhaul Light), özel REMAN ve yükseltme paketlerinden oluşan kombinasyonlarını da tercih edebiliyor. Şirket, dünya genelinde 10.000 adetten fazla kullanılan çok yönlü ve yeterliliği kanıtlanmış A4VSO pompaları ya da 250 milyondan fazla yük değişimine dayanabilecek şekilde tasarlanmış FIVA valflerinin kestirimci bakım işlemlerini her zaman sunabiliyor ve böylece gemilerin işletime hazır olmasını sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Dünyanın En Çok Satan Oyuncu Mouse’u: Logitech G502 HERO

Dünyanın en çok satan oyuncu mouse’u Logitech G502 HERO, profesyonel esporculara yüksek hız ve performans vadediyor. Oyun teknolojileri ve ekipmanlarının dünyadaki öncü markası Logitech G, oyun tutkunlarına ihtiyaçlarından çok daha fazlasını sunan ürünleriyle adından söz ettiriyor. Günümüzdeki en yüksek performanslı ve hassas sensör olan Logitech G’nin yeni nesil HERO 25K […]

Subscribe US Now