BonusFlaş 4 yaşında

admin

Türkiye’nin çok sevilen ve yenilikçi kredi kartı Bonus’un, müşterilerinin hayatını kolaylaştıran ve sektöründe bir ilk olan BonusFlaş uygulaması 4. yılını geride bırakırken bugüne kadar 38,2 milyon kampanya katılımı, 5,4 milyondan fazla finansal işlem ve 5 milyonun üzerinde ödeme işlemi gerçekleştirildi. Mobil cihazlar üzerinde toplamda 2,7 milyar kez görüntülenen BonusFlaş’ta her 10 kullanıcıdan 8’i uygulamayı tekrar kullanarak, %80 gibi yüksek bir aktif kullanım trafiği oluşturuyor.

Kullanıma sunulduğu Kasım 2015’ten bugüne sürekli güncellenen ve yeni eklenen fonksiyonlarıyla Garanti BBVA müşterilerinin hayatına değer katan BonusFlaş uygulamasına 2019 yılında kullanıcıların cüzdan taşımadan saniyeler içinde alışveriş işleminin tamamlanabileceği QR ile ödeme özelliği ve kullanıcıların alışveriş yapılan üye iş yerlerinin web sitelerine uygulama içinden yönlendirildikleri “DirektLink” özellikleri eklendi. Yenilenen Kampanyalar ana sayfası da kullanıcıların, alışveriş tercihlerine uygun sektör ve markaların kampanyalarından çok daha hızlı ve kolay faydalanmasını sağlıyor.

BonusFlaş uygulamasının içinde yer alan, kart bilgilerinin paylaşılmasına gerek kalmadan güvenli ve hızlı bir şekildeödeme yapılmasına olanak sağlayan GarantiPay ise kullanıcılarına online alışveriş ödemesinde sağladığı hız, kolaylık ve güvenlik standartlarıyla, e-ticaret pazarının en çok tercih edilen ödeme seçeneklerinden biri olmayı sürdürüyor. Bugün milyonları aşan BonusFlaş kullanıcısı, Türkiye’nin önde gelen web sitelerinin de aralarında bulunduğu 1.900’den fazla sitede ve mobil uygulamada GarantiPay ile ödeme yapabiliyor, çeşitli kampanyalardan yararlanabiliyor. BonusFlaş ülkemizin önde gelen platformlarının yanı sıra, Garanti BBVA kredi kartı sahiplerine gib.gov.tr’de online vergi ödemesi imkânı da sunan ilk cüzdan olarak hizmet vermeye devam ediyor. Kullanıcılar, Mayıs ve Kasım aylarında gerçekleştirilen, çok sayıda alışveriş sitesi/ mobil uygulamada geçerli “GarantiPay ile bol bonus kazanın!” kampanyalarıyla daha fazla bonus kazanmaya devam ediyor.

BonusFlaş’ın 4. yılı vesilesiyle değerlendirmede bulunan Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Işıl Akdemir Evlioğlu, “Türkiye’nin yenilikçi kredi kartı Bonus’un, müşterilerinin hayatını kolaylaştıran ve sektöründe bir ilk olan uygulaması BonusFlaş 4 yaşına girdi. Müşterilerimizin BonusFlaş ve GarantiPay’e gösterdiği ilginin her geçen gün artıyor olması bizi gururlandırıyor. Biz de bu ilgiye karşılık verebilmek adına hayatı kolaylaştıran yenilikçi ve teknolojik hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Bu çalışmalarımız ile hem Türkiye hem de global platformlarda layık görüldüğümüz ödüller sektörde“daha iyisini” yapabilmemiz için motivasyonumuzu arttırıyor. 2019 yılında teknolojide inovasyona dayalı prestij ödülü PSM Ödülleri’ndeMüşteri Odaklılık’ kategorisinde aldığımız birincilik, Global Business Outlook Awards’da ‘Türkiye’nin En İyi Mobil Bankacılık Uygulaması’ seçilmemiz ve en iyi E-ticaret deneyimini yaşatan markaları belirleyen ECHO Awards’da ‘Ödeme Sistemleri’ kategorisinde GarantiPay ile kazandığımız birincilik, bizler için başarımızı taçlandırdığımız çok anlamlı ödüller oldu. Bugüne kadar olduğu gibi, ödeme sistemlerinde yenilikçi ve teknolojik çözümlerimizle, müşterilerimize gelecekte de değer yaratmaya ve onları dijital dünyanın fırsatlarıyla buluşturmaya devam edeceğiz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

ÇALIŞANLARIN FİNANSAL REFAHI ŞİRKETLERİN ODAĞINDA

Risk, emeklilik ve sağlık konularında veri ve analizlerden faydalanarak profesyonel hizmetler sunan Aon’un, Finansal Refah (Financial Wellbeing) Çalışan Anketi’ne göre: Çalışanların finansal refahını etkileyen zorlukların başında borçlar geliyor. Her üç çalışandan birinin her ay ödeyemediği bir kredi kartı borcu bulunuyor. Çalışanların yarısı ise yeterince birikim yapamadıklarından şikayet ediyor. Finansal endişeler, […]

Subscribe US Now