BizBizze 2019 Girişimci Güçlendirme Programı başvuruları açtı

admin

BizBizze Kadınlar için Fikir ve Destek Derneği, 2019 Girişimci Güçlendirme Programı; mevcut işini, şirketini güçlendirmek isteyen kadın girişimcilerin başvurularını almaya başladı. BizBizze Girişimcilik Programı kadın girişimcilere sıkı bir güçlenme ve girişimcilik eğitimi sunarken bu eğitim; koçluk, mentorluk ve danışmanlık hizmetleriyle de destekleniyor. Tamamen ücretsiz olan programa İstanbul’da yaşayan en az lise mezunu 18 yaş üstü kadınlar başvurabilecek.

Eğitimler 13 Mayıs-21 Haziran tarihleri arasında TEB Girişim Evi-Ataşehir’de yapılacak. Program son olarak mentorluk ve danışmanlık hizmetinin tamamlanmasıyla Şubat 2020’de bitecek. Detaylı program takvimi için: http://bizbizze.com/haberler/bizbizze-2019-girisimci-guclendirme-programi-basvuru-rehberi incelenebilir.

Program; sağladığı eğitim, koçluk, mentorluk ve danışmanlık hizmetleriyle, katılımcının bir girişimci olarak farkındalığını yükseltme, gelişim alanlarını ve potansiyellerini keşfetmelerini sağlama ve girişimcilik ekosistemine dair teknik bilgi, beceri ve deneyimi sunmayı amaçlıyor.

Kimler Başvurabilir?

·  Şirketim var, destek alabileceğim, danışabileceğim bir merkez var mı?

·  Bir iş yerim var onu nasıl büyütebilirim?

·  Şirket gelirlerimi nasıl arttırabilirim?

·  Kurumsal kapasitemi nasıl geliştirebilirim?

·  Yeni pazarlara girebilir miyim?

·  Şirketim için yeni hedefler belirleyebilir miyim?

·  İşimle ilgili yeni bir strateji geliştirebilir miyim?

·  Operasyonel süreçleri nasıl daha iyi yönetebilirim?

·  Yöneticilik/Liderlik özelliklerimi işimde nasıl daha etkin kullanabilirim?

·  Girişimci olarak kendimi ve işimi nasıl güçlendirebilirim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Anormal kanamalarınız miyomdan kaynaklanıyor olabilir

Miyom, kadınlarda en sık görülen iyi huylu, uterus adelesi olarak bilinen miyometrium denilen, düz kas hücrelerinden köken alan bir kitledir. Tedavi seçenekleri değerlendirilirken; hastanın yakınmaları, öncelikleri, sorunları, miyom(ların) sayısı, büyüklüğü, yerleşimleri dikkate alınmalıdır. Genel olarak özetlemek gerekirse; hastanın kontrollerini aksatmayacağı düşünülürse, sadece belirli periyotlarla takip edilip büyümesi izlenebilir ki bu […]

Subscribe US Now