Bisiklet ve elektrikli motosiklet satışları katlandı

admin

E-ticaret platformu n11.com, 2017 yılının ilk dört ayı ve 2016’nın aynı dönemine göre karşılaştırmalı analiz ettiği bisiklet, elektrikli motosiklet ve hoverboard satışlarını açıkladı. Sonuçlar havaların ısınmasıyla yollara dökülen çift tekerlilerin karne ve yaz dönemine yaklaşırken en yüksek satış rakamlarını yakaladığını ortaya koydu. n11.com verilerine göre elektrikli motosiklet satış adedinde geçtiğimiz yılın aynı dönemine göre yüzde 40 artış görüldü. Yine aynı dönemde kask satışlarında yüzde 86, kıyafet ve ekipman satışlarında yüzde 95 ve motosiklet yedek parça satışlarında ise yüzde 152 artış gözlendi. Elektrikli bisiklet satışlarında yüzde 200’e varan artış kaydedilirken, bisikletlerde ise yüzde 90 artış yaşandı.

Kendi kendine dengede kalabilen, bu yaz sahillerde, yollarda, parklarda sıklıkla göreceğimiz her yaş için hem eğlenceli hem de pratik bir ulaşım aracı olarak kullanılacak elektrikli kaykay hoverboard satışları ise bu yılın ilk dört ayında geçtiğimiz yılın aynı dönemine göre yüzde 90’a varan artış gösterdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

22. Avrupa Siyasi Danışmanlar Derneği Konferansı Brüksel’de Gerçekleşecek

Demokratik süreçlerin geliştirilmesi, desteklenmesi ve sürdürülmesi, karşılıklı bilgi alışverişi ve tecrübe değişimi, demokrasiyi teşvik etmek için tüm sınırların ötesinde işbirliği ve anlayışın desteklenmesi amacıyla gerçekleştirilen konferansta Yunanistan Eski Başbakanı George A. Papandreou, Amerikalı siyasetçi Howard Dean gibi isimler yer alırken Türkiye’den Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Şafak Pavey de konuşmacı […]

Subscribe US Now

Betboo Porno