BİLLUR TUZ’DAN FUAR ÇIKARMASI

kobipostasi

Dünyanın en önemli fuarları arasında yer alan ve Almanya’da düzenlenen Anuga Uluslararası Gıda Fuarı, İstanbul’da düzenlenen Food & Nutritional Ingredients Fuarı ve Dubai’de düzenlenen Gulfood Manufacturing Fuarı’na katılan Billur Tuz, büyük ihracat hedeflerine yönelik önemli adımlar attı.

Türkiye’nin yanı sıra yurt dışındaki satış ağını her sene genişleten Billur Tuz, ihracat takvimini hızlandırdı. Ekim ayını üç farklı uluslararası fuar ile tamamlayan Billur Tuz’un, güçlenen ihracat ekibiyle tanıtım atağı devam edecek.

Billur Tuz, tüm dünyadan gıda sektörünün önemli oyuncularının bir araya geldiği ve sektördeki trendlere yön veren dünyanın en büyük gıda fuarı olan “ANUGA 2019 Gıda ve İçecek Fuarı”nda yerini aldı. 5 – 9 Ekim tarihleri arasında Almanya Köln’de düzenlenen fuara, 107 ülkeden 7 bin 590 firma, 165 bini aşkın ziyaretçi. Bunun arkasından 24 – 26 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen “Uluslararası Gıda, Beslenme Bileşenleri, Hammaddeleri ve Teknolojileri Fuarı-Food & Nutritional Ingredients Fuarı”nda sanayi tuzları ile görücüye çıktı. Son olarak 29 – 31 Ekim tarihleri arasında Dubai’de düzenlenenve sadece bölgenin değil dünyanın en önemli fuarları arasında yer alan “Gulfood Manufacturing”de, tüm dünyadan lider şirketlerin üst düzey satın alma ve üretim kadroları ile görüşme fırsatı bularak yeni pazarların yolunu açtı.

Gıda sektörünün kalbinin attığı bu üç fuarda Billur Tuz global pazar oyuncuları ile bir araya gelerek çok sayıda ticari görüşme gerçekleştirdi.

SANAYİ VE SOFRALIK TUZLARI KATILIMCILARDAN TAM NOT ALDI

Billur Tuz markasının yanı sıra yurt dışı pazarında faaliyet gösteren Universalt markası da fuarda yoğun ilgi gördü. Ege Denizi’nin saf ve berrak suyundan elde edilen deniz tuzunun, tüm ülkelerin üretim standartlarına ve damak tadına uygun olarak sunulduğu fuarlarda Billur Tuz standı sofralık tuzdan sanayi tuzlarına geniş yelpazedeki ürünleri ile tam not aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

URLA DÜNYANIN EN İYİ 10 BAĞ ROTASI OLMAYA ADAY

Uçsuz bucaksız bakımlı bağlarıyla büyüleyici bir atmosfere sahip olan Urla, dünyanın en iyi 10 bağ rotasından birisi olmayı hedefliyor. İzmir’in şirin ilçesi Urla, dünyaca ünlü Bordeaux bağ rotası, Toskana bağ rotası, Napa bağ rotası, Güney Afrika bağ rotası gibi rotalardan birisi olabilecek üzüm bağlarına, şarap üretim hanelerine ve gastronomisi zengin […]

Subscribe US Now