Bi’ kahve?

admin

Ayrıcalıklı yaşam tarzını dünyaca ünlü mutfak markaları ile tek çatı altında toplayan AYT Home, Rational mutfaklar ile fark yaratıyor.

Yaşamın temposuna mükemmel uyum…

Sıcak ceviz ağacından kahve barı ile modern bir dokunuş yakalayan Rational, tasarımında bulunan kahve barı ile hızlı yaşam tarzına ayak uyduruyor ve etkileyici bir konsept sunuyor. Dar çerçeveleri şık siyah camla birleştirerek özellikle vurgu yapılan tasarımda, aktif yaşam tarzı vurgulanıyor. Duvardaki cam kapıları ve uzun boylu üniteleri çevreleyen 12 mm dar çerçevelerin dekorasyonu, etkileyici ahşap cepheler ile tam olarak koordine etmek üzere seçilebiliyor. Alternatif olarak, kareler koyu renkli camın çarpıcı karşısında rasyonel yumuşak lake aralığından herhangi bir renkle tedarik edilebiliyor.

AYT Home bünyesinde bulunan, ödüllü ve yüksek kaliteye sahip mutfakları ile Rational, ayrıcalığın altına göz alıcı şekilde imzasını atıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Beyaz ve bakırın mükemmel uyumu ile Rational Onda Mutfak

Muhteşem ikili; beyaz ve bakır… Yeni trendlere yön veren mutfak markalarından biri olan Rational, Onda modeli ile yepyeni ve farklı bir tarz ortaya çıkartıyor. Beyaz rengin hakimiyetiyle ortamda saf ve kusursuz bir etki yaratan Rational Onda, detaylarda yaptığı bakır dokunuşlar ile inovatif bir bakış açısı geliştiriyor ve farkını hissettiriyor. Sınırsız […]

Subscribe US Now

Betboo