BEZE Group & FMNI Şirketler Grubu İşbirliği

admin


FMNI (Future Memories Network International) Şirketler Grubu iş geliştirme, iletişim yönetimi ve kurumsal sosyal sorumluluk projelerinin yönetimi konularında BEZE Group ile çalışacak.

Hip hop kültürünün gönüllü elçisi, iş insanı Emced Hammaş tarafından kısa süre önce kurulan  FMNI (Future Memories Network International ) Şirketler Grubu’nun mottosu “SAĞLIK VARLIKTIR ” olarak belirlendi.

Kurucu ve Başkan Emced Hammaş,  “FMNI olarak yeni dönemde İstanbul’u, insan hayatının ve insan sağlığının sürdürülebilir şekilde korunabilmesini sağlayan en son nanoteknolojik ürünlerin üssü yapmayı hedefliyoruz” dedi. İnsanların artık en önemli varlığının “sağlıklı olarak hayata devam edebilmek” olduğunu ifade eden  Emced Hammaş; kısa süre sonra toplum ve kurum yöneticilerine bilgilendirme ve bilinçlendirme toplantıları yapmaya başlayacaklarını belirtti.

BEZE Group adına Bengü Bilik ise “ABD’de de  çok yeni olan bu nanoteknolojik ürünlerin vazgeçilmezliğini anlatmak, pazarlama iletişimini yönetmek ve karar vericilere yönelik tanıtım etkinliklerini doğru şekilde organize etmenin heyecanı içindeyiz. Yeni döneme bu heyecanla ve “ SAĞLIK VARLIKTIR” inancıyla başlıyoruz “dedi.

EMCED HAMMAŞ…
İlk ve orta öğrenimini İsviçre’de; üniversite öğrenimini ABD’de tamamladıktan sonra çalışma hayatına ABD’de devam eden Emced Hammaş, bir süre sonra Chicago’da 2020 Multimedia İnc.kurdu ve hep “ilk”leri hayata geçirdi. Bu dönemde HİP HOP müziğine ve kültürüne de gönül veren Emced Hammaş kısa süre önce Türkiye’ye döndü. Bu konuda da insanların yaratıcılıklarının çok önemli olduğuna işaret eden Hammaş, insanlar arasında sosyal iletişimin ve iş birliğinin HİP HOP müziği ve kültürüyle doğal olarak da geliştirilebileceğini belirtiyor.
Yoğun iş hayatına rağmen ekibiyle yönettiği FLOW RADYO’da program da yapan
Emced Hammaş, müziğin de spor gibi zihinsel ve bedensel sağlığı desteklediğine inanıyor ve HİP HOP kültürünün en saygın ve aranan içerik dağıtıcısı olmak istiyor. HİP HOP kültürünün ve müziğinin yeni dönemde ön sıralarda olacağına inanıyor.

HİP HOP KÜLTÜRÜNÜN GÖNÜLLÜ ELÇİSİ, AYNI ZAMANDA   FLOW RADYONUN DA SAHİBİ İŞ İNSANI EMCED HAMMAŞ, “FMNI ŞİRKETLER GRUBU”NU KURDU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

SABANCI HOLDİNG YAPI MALZEMELERİ GRUBU’NDA ATAMALAR

Sabancı Holding Yapı Malzemeleri Grubu’nda görev değişiklikleri gerçekleşti. Çimsa Genel Müdürü Ülkü Özcan’ın görevinden ayrılması dolayısıyla Çimsa Genel Müdürlüğü’ne halen Akçansa Genel Müdürü olan Umut Zenar atandı. Sabancı Holding ve HeidelbergCement ortak kuruluşu Akçansa’nın Genel Müdürlüğü görevine ise, Kordsa’da Asya Pasifik Bölgesi’nden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Mehmet […]

Subscribe US Now

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx