Besler’in gıda güvenliği “TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi” ile bir kez daha tescillendi

admin

Kuruluşundan bu yana gıda güvenliğini ve kalitesini ön planda tutan yağ sektörünün lider firması Besler, TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi’ni de alarak gıda ve hijyen konusundaki güvenilirliğini bir kez daha tescilledi.

YILDIZ Holding çatısı altında faaliyet gösteren ve bünyesindeki Bizim Yağ, Teremyağ gibi güçlü markalarıyla yağ pazarının lideri olan Besler Gıda, Covid-19 tedbirleri kapsamında üretim tesislerinde alınması gereken tüm önlemleri eksiksiz bir şekilde yerine getirerek, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) uzmanları tarafından verilen ‘TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi’ni almaya hak kazandı.

Tedarik aşamasından son tüketiciye kadar tüm üretim süreçlerinde gıda güvenliğini ve kaliteyi ön planda tuttuklarını belirten Kerevitaş Tedarik Zinciri ve Üretim Başkan Yardımcısı Saadettin Atilla şunları söyledi: “Salgın süresince üretimde gösterdiğimiz özen, uyguladığımız yüksek kalite ve hijyen standartlarımız sayesinde TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi’ne layık görüldük. Böylece üretim süreçlerimizin ne kadar güvenli olduğunu bir kez daha kanıtlamış olduk. Ürünlerimizle tüm mutfaklarda yer alıyor, tüm sofralara lezzet katıyoruz. Bu bilinç ve sorumlukla ilk günden itibaren aynı titizlikle çalışmaya ve insan sağlığına öncelik vermeye devam edeceğiz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Heradesign® ile verimliliği arttıran üst düzey akustik performans

Okul ve ofislerin tasarımında akustik donanım ile gürültü kontrolü ve ses yalıtımının önemi tartışılmaz. Dikkat, öğrenme, verimlilik ve konsantrasyon gibi dinamikleri ideal değere taşımak için gerekli olan iyi tasarlanmış akustik detaylar, bu tür mekanların planlamaları yapılırken artık daha fazla dikkate alınıyor. İnovatif ve sürdürülebilir bakış açısı ile üstün performanslı çözümleri […]

Subscribe US Now

Betboo