‘Benzer olaylar bir daha yaşanmasın’

kobipostasi

Manisa’nın Soma ilçesinde yaşanan ve ülkemizi acıya boğan elim olay sebebi ile Türkiye Perakendeciler Federasyonu Başkanı Mustafa Altunbilek de mesaj yayınladı. Mesaj şöyle:

Türkiye’yi derinden etkileyen Manisa Soma’daki maden kazasında işçilerimizin hayatını kaybetmesi ve birçoğunun içeride mahsur kalması hepimizi çok üzdü. Kazada, hayatını kaybeden işçilerimize Allah’tan rahmet, acılı ailelerine başsağlığı yaralı vatandaşlarımıza ise acil şifalar diliyoruz.

Maden ocağında mahsur durumda olan işçilerimizin de iyi haberlerini duymak için dua ediyoruz. İşçilerimizin sağ salim kurtulmasını umutla bekliyoruz.

Soma’nın ve tüm Türkiye’nin acısını paylaşıyor, benzer olayların bir daha yaşanmamasını diliyoruz. Türkiye’nin başı sağ olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

245 madenci hayatını kaybetti, yangın sürüyor

Soma’da madende çıkan yangında en az 245 kişi öldü, madende hala işçiler kurtarılmayı bekliyor. Yangınsa devam ediyor. Manisa’nın Soma ilçesinde Soma Kömür İşletmeleri A.Ş’nin Eynez Karanlıkdere Linyit kömür ocağında çıkan yangının ardından 17 saat geçti. Saat 18:58 Enerji Bakanı Taner Yıldız ölen işçi sayısının 245 olduğunu açıkladı. Yıldız, yangının devam etmesi nedeniyle […]

Subscribe US Now