BANKA HESAPSIZ PARA HAVALESİ DÖNEMİ SİPAY’DE BAŞLIYOR

KOBİ Postası

Ödeme sistemleri alanında dinamik yapısı ve yenilikçi bakış açısıyla dikkat çeken SiPay’in faaliyet genişletme başvurusu Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası tarafından onaylandı. SiPay, artık kullanıcılarına banka hesabına ihtiyaç duymadan para havalesi hizmeti sunacak.
SiPay, mevcut Sanal POS, dijital cüzdan çözümleri ve yakın zamanda hizmete sunacağı ön ödemeli kart ürününe ek olarak Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası tarafından onaylanan faaliyet genişletme başvurusu sonucunda para havalesi yetkisine sahip oldu. SiPay, artık bireysel ve kurumsal müşterilerine tahsilat, ödeme ve para transferi hizmetlerinin tamamını tek bir çatı altında toplama imkanını sağlıyor. Para havalesi hizmetiyle müşteriler, banka hesapları olmasa dahi yurt içi ve yurt dışı para havalesi işlemlerini SiPay’in yaygın bayi ağıyla, düşük işlem ücretleriyle gerçekleştirebilecek.
SiPay İş Geliştirme Direktörü Volkan Üstün, konuya ilişkin yaptığı kısa açıklamada: “SiPay, uzman ekibi ve güçlü altyapısıyla sürekli gelişim ve büyüme hedefiyle ilerliyor. Gerekli kriterleri sağlayarak Merkez Bankası’ndan faaliyet genişletme başvurumuza onay almaktan mutluluk duyuyoruz. SiPay olarak, hizmet alanlarımızı genişleterek geliştirmeye devam ettiğimiz iş modellerimizle, ülkemize ve kullanıcılara fayda sağlamaya devam etmeyi amaçlıyoruz” dedi.
SiPay hakkında:
2018 yılı sonunda kurulan ve ödeme sistemleri alanında dinamik ve yenilikçi bakış açısına sahip olan SiPay, dijital cüzdan alt yapısı, kartlı ve kartsız ödeme, banka havalesi ve diğer alternatif ödemelerin tamamını tek bir çatı altında birleştiriyor. Global tecrübeye sahip deneyimli yönetim kadrosu ve uzman Ar-Ge gücüyle 360 derece çözüm sunan SiPay, global yüksek güvenlik standardı olan PCI-DSS sertifikasına sahiptir. Elektronik Para ve Ödeme Sistemleri alanında hem son kullanıcılara hem üye iş yerlerine kullanımı kolay, güvenilir ve hızlı çözümler sunarak çalışmalarını özverili biçimde sürdürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

1900 ÇALIŞANIN FAYDALANDIĞI KAFETERYAYI GÜVENLİ BİÇİMDE YENİDEN AÇMAK İÇİN SİMÜLASYON TEKNOLOJİLERİ KULLANILDI

Almanya merkezli teknoloji sağlayıcısı şirketin genel merkez binasındaki çalışan kafeteryası Mart 2020’den bu yana COVID-19 salgını nedeniyle kapalı 3DEXPERIENCE platformundaki SIMULIA uygulamaları sayesinde GEA, havadaki parçacıkların kafeterya içinde nasıl yayılabileceğini inceledi ve güvenlik senaryolarını görselleştirdi Olası virüs yoğunlaşmalarına dair beklenmedik bilgiler sunan bu simülasyonlar, GEA’nın çalışan sağlık ve güvenliğini koruyacak […]

Subscribe US Now