BAKIR ŞIKLIĞI JUMBO İLE MUTFAKLARDA

admin

Jumbo, tasarımdaki iddiası, kaliteli ürünleri ve sunduğu çeşitlilikle farkını vurguluyor. Modern ve ileri teknoloji ürünlerin yanı sıra geleneksel ve klasik olanı da günümüz çizgilerine uygun şekilde yorumlayan Jumbo “bakır” ürünleri ile de nostaljiyi mutfak ve sofralara getiriyor.

Bakır pişirme grubu ile bir dönemi hatırlatan anneanne, babaanne eli değmiş nefis yemeklere atıfta bulunan Jumbo, Bakır Pişirme grubunun dış tasarımını ise günümüz çizgilerine uyarlayarak hem mutfaklara hem sofralara bir kez daha imzasını atıyor.

Jumbo Bakır tencereler ile pişirilen sağlıklı ve lezzetli yemekler “bakır” tutkusunu bir kez daha hatırlatıyor, hafızalarda iz bırakıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

P&G Türkiye Yerli Üretim ve İhracatta Büyüyor

Dünyanın ve Türkiye’nin en büyük temizlik ve kişisel bakım ürünleri şirketlerinden Ariel, Fairy, Head & Shoulders, Prima gibi markaların üreticisi Procter&Gamble (P&G), Türkiye’de yerli üretime son 10 yılda toplam 238 milyon dolar yatırım yaptı. P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu, “ Global bir şirket olarak […]

Subscribe US Now

Betboo